Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ry0K3N

    senior tag

    (#113) Shadowguard

    Egyébként azon gondolkoztam, hogy a küldetés után kapott Centurionból lehet/van értelme Yen-Lo-Wangot csinálni?

    Jó az AC20-as tégy vele nyugodtan egy próbát.

    Oldalról kell lőni :) Egyik küldetésben sikerült egy Trebuchet oldalról megsorozni, a lábáról le is borotválta az összes páncélt. Viszont az igaz, hogy ha szemből lövöm meg akkor nagy eséllyel torzót találom el. De ez nem csak az LRM-nél van így szerintem, a BJ-nél is volt már, hogy egy teljes sorozat kiszedte a CT-t és a lábon/karon még maradt páncél.

    Táblásba sokszor fajul odáig a dolog hogy láb nélküli mechek lövöldözik egymást hason fekve, ott nagyon szar az ha ledarálják a lábat. Itt meg még simán fel tudsz állni és fél lábbal is és sántikálni de a lábat meg alig éri lövés. :((( Szóval nem értem ezt azt az RNG-t ami itt van.

    (#118) Cifu

    azért mondta a plusz 25 tonnát, mert a Banshee 3S-ben ennyivel (egész pontosan 24,5 tonnával) könnyebb az engine (380 vs. 285) a 3E-hez képest. Mivel itt ugye nem tudsz engine-t cserélni, ezért ez elég látványos lenne.

    Ott a pont. Simán betehették volna a típust mert az már tényleg assault mechre emlékeztet. Szerintem a bökkenő az hogy 3026-os. Most nem tudom mikor kezdődik a kampány időrendben.

    (#119) Varazslo89

    Azért egy programmal nézz rá mennyi a GPU hőfokod terhelés alatt. Lehet csak egy újrapasztázás és kitakarítás kell neki csak.

    OFF: a @-os félkövéres user kiemeléseket hogy csináljátok? Vagy csak simán félkövérbe rakjátok?

    [ Szerkesztve ]

    "Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Új hozzászólás Aktív témák