Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pj0tr_

    csendes tag

    Sziasztok,

    Egy ilyen routert szeretnék venni, viszont a kérdésem a gyári firmware-re vonatkozna.
    Az alábbi funkcióit szeretném kihasználni:
    - asus aldomain a távoli eléréshez, port forwardinggal
    - torrent 0-24 10-20 torrentel
    - adott PC bekapcsolása a hálózaton (a PC-ben egy ASRock 990FX Extreme4 alaplap van)
    - külső 2TB-os merevlemez.
    - 120/240 megabites net teljes sávszélességben
    Opcionálisan:
    - át lehet-e állítani az alapértelmezett 80as portot a router webes felületéhez? Tehát pl én a 81esen szeretném elérni a router web felületét és a 80as portot szeretném továbblőni az IIS-em felé

    Ahogy néztem a hivatalos oldalon még eléggé supportált a termék. Most októberben egy vaskos frissítés jött ki a gyári fw-ből.

  • Pj0tr_

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #6401 üzenetére

    Szia,

    Köszi a választ. Igazából csak az első 3 hónapban lesz 240, mert adják, de örülök, ha a 120asat ki fogom tudni használni. Gondolom azért LAN-LAN-ban megy a gigabit körüli érték, valamint a LAN-WiFi irányban ha nincs is meg a 300 de gyorsabb mint az 54 :D
    Igazából azért a gyári fw-re fókuszálok, mert az asus ddns szolgáltatást használnám és mert nagyon nem értek a linuxhoz. Aki ért hozzá az gyanítom ki tudja használni, de szerintem én még a gyári funkciókat sem tudnám megcsinálni benne, szóval akkor már jobb az :)
    A porttal kapcsolatos válaszod is a gyári fw-re vontakozott, ugye? Tehát abban tudom áttenni web admin portját. Nyilván ez ugye nem csak kényelmi /a 80ason az iis füleljen/ hanem biztonsági kérdés is, mivel a netről is szeretném elérni az adminisztrációs felületet.

Új hozzászólás Aktív témák