Hirdetés
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Freeman007
senior tag
Szia.
Nem, nem penészesedik semmi
...egyelőre..Szóval következő a helyzet: a fürdőszobában csillárkapcsoló van - mosdó feletti világítás illetve a mennyezetit kapcsolja.
A mennyezeti kapcsoló oldalról indul egy időzítő ami szellőztető ventilátort vezérel. (villany felkapcsolás után 8 perccel bekapcs, villany lekapcsolás után még 10 percig megy a ventilátor). Ezt szeretném páratartalom vezérlésre lecserélni.Az áthidalt távolság kb 3 méter lenne - ezt talán bluetooth is elviszi.
Nem szeretnék vezetékezni emiatt kellene a vezeték nélküli megoldás. Tudom, ezzel magamnak bonyolítom a dolgokat. De ha az elem/aksi botrányosan keveset bír ilyen üzemi feltételek mellett akkor marad a vezeték.Még az ardu-val is birkózok programozás terén, ha az ESP programozás nagyon más akkor inkább ardu-nál maradnék. Persze ha az üzemidőn jelentősen javítana.. Illetve ESP-hez van-e kijelző? A kijelzőhöz ragaszkodok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston FURY Beast 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Beszámítás! X870 /R7 7800X3D / RX 9070XT / 32GB DDR5 / 2TB SSD
- Honor 70 (FNE-NX9), 8/256GB, 5G, Dual SIM, Éjfekete, független, garanciális
- iPhone 16 Pro Max 256GB 100% akku (garanciás, független) + Apple Watch Series 5 80% (garanciás)
- Eladó ASUS ROG Claymore II RGB RX HU Kitűnő, Sértetlen Állapotban, Gyári Dobozában!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
...egyelőre..
ekkold

