Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz 6030D #14381 üzenetére

    A hordozót csak menetiránynak háttal jobb hátra, isofix a széleken lesz, mert nem fér be egymás mellé 3 isofix ülés... Kivétel pl Ford S-max és hasonló méretű autók.
    A 3 éves fiam mögöttem ül, mert akkor könnyebb ki és be tenni plusz akkor csak egy oldalt kell figyelnem h legyen hely.
    A hordozó fog majd jobb hátra menni...
    Elarulom h T-bone ütközésnél pont semmit nem ér az a 80cm, és ezt úgy mondom h automentőt vezettem 5 évig... Ha rogyik a B oszlop, akkor csuklik össze a tető mint egy sátor a padlólemezzel együtt, szóval ha 2 m lenne se érne sokkal többet.. A légzsák dettó ilyen, viszont a függöny légzsák miatt jobb ha van ott pici hely. Az oldal ütközések a legrosszabbak, az jár a legnagyobb pusztítással, a frontális sokszor nem olyan durva, mert arra már készülnek a gyártók, az oldal irányúra csak pár éve kezdtek el fejleszteni.
    A jobb kezesnél meg defenzív vezetést javasolok, nézz bele balra is, ugyanis jöhet szembe 22-6ig kukas, seprűs kocsi, sőt rendőr/mentő/tűzoltó este a sűrűn lakott helyen csak villog, nincs sziréna h ne verje fel a kerületet... Plusz biciklis is h a tahókról ne is beszéljünk... (nyockerben laktam sokáig :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák