Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kofy

    tag

    Lenovo A60.

    Mindenekelőtt tapasztalatok (3 nap).
    Bizonyára sokakat érdekel a készenléti idő. Sajnos bejött, amire számítani lehetett, hogy bizony minden nap célszerű tölteni. Konkrétan úgy néz ki, hogy este tudom tölteni, de éjszakára leveszem, mert ez az ébresztőórám is. Reggel 93%-on van, alsóközepes használat mellett (napi kb. 10-15 telefon, folyamatos e-mail szinkron, néha weblapnézés) estére lemegy 65-70%-ra. Vagyis "szódával elmenne" 2 napig, de biztos ami biztos alapon feltöltöm (plusz kértem hozzá pótakkut is).
    A ROM-ban eddig egyetlen bugot fedeztem fel: ha a hívott szám foglalt, akkor sokszor (nem mindig) lezár a képernyő azonnal, ahogy "bontja a vonalat".
    Az EU adaptert kidobtam. Írtam korábban, hogy nem nagyon akar "csatlakozni" a kínai dugóhoz, gondoltam megszerelem, hátha sikerül. Szétszedtem és olyan vékony fémlemezek voltak az adapterben, hogy egy KERMI-s sírva rohant volna el. Szóval kuka, még szerencse, hogy volt otthon másik adapter, illetve természetesen USB-n keresztül tölthető (szabványos mini USB csatlakozója van).
    A másik gyenge minőség a füles, már ránézésre is 100Ft-os cuccnak néz ki és (bár botfülem van) számomra is hallható, hogy akinek fontos, érdemes beruházni egy minőségibbre. Általános célra (BKV-n rádiót hallgatni pl.) ugyanakkor tökéletes. Ja, rádió (nálam) nem tud RDS-t.

    Összességében egy minőségi cucc, többen megnézik, nincs kínai feelingje. A ROM stabil, egyedül az SE MBW-150 BT órámmal nem akart párosodni és ott újraindult, de ahogy eltávolítottam az Openwatch alkalmazást, újból minden OK lett (autós kihangosítóval ugyanakkor tökéletesen működik!).

    A végére néhány link:

    Rootolás, flashelés videóbemutató angolul:

    Katt ide!

    Az orosz fórum, ahonnan a ROM-okat szereztem (első hozzászólás):

    Katt ide 2!

    (ez utóbbi nálam most nem működik, de remélem később fog...)

    Röviden ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák