Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fireman67

    tag

    válasz canniball #13568 üzenetére

    Köszönöm a kimerítő választ, tényleg kimerített! :D
    :)) :D

    Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

  • Narxis

    nagyúr

    válasz canniball #13568 üzenetére

    Muszáj ha már mindenki alszik. :( Ha meg már úgy is fejhallgató kell akkor jobb telefonon mert kifekszek vele az udvaron hintaágyra vagy nappaliban díványra vagy akárhova. :P

    De ez már off. :))

    Thanos was right.

  • k850

    addikt

    válasz canniball #13568 üzenetére

    Azt gondoltam, hogy sokkal nagyobb a fantáziád! Az ember nagyon perverz állat tud lenni. :))

    Igen van amikor fülhallgatóval hallgatom a zenét, sétakor, kerékpározás közben, ha a munkám engedi, még fűnyírás közben is, de én olyan perverz állat vagyok, hogy a családomat ne zavarjam éjjel, akkor is fülessel teszem. Tudom, hogy van ettől kényelmesebb mód is, de nem mindig adottak a lehetőségek.
    Egyik ismerősöm, aki sokkal járatosabb az akusztikában, magyarázta, hogy 10-15 000 Ft-os minőségi fülhallgatóval sokkal jobb zenei élményt lehet varázsolni, mint ugyan ilyen értékű hangszórókkal. Nálam a minőség Sennheiser.
    Először kételkedtem, de be kellett ismernem, hogy tényleg így van. A SE W995 telómtól el voltam ájulva, hogy milyen jól szól a gyári fülessel, de csak addig még oda nem adta a saját Sennheiser fülhallgatóját. Azóta is ezt a márkát részesítem előnybe.
    Álmomba sem gondoltam, hogy egy 20 000 Ft gagyi SE X8-al jobb zenét tudok varázsolni a PowerAMP segítségével, mint a nagy Walkman mobillal, de sajnos ez van.
    Egy darabig használtam a MixZing is, tetszett, nem volt semmi gondom vele, de amikor megismertem a P.AMP, akkor muszáj volt váltanom. Mind külsőre, mind belsőre jobban bejött, annak ellenére, hogy összességben kevesebbet tud mint az első számú favoritom.
    A családban két X8-van órákig tesztelgetem a két készülék segítségével a két alkalmazást, nálam a PowerAMP a győztes, de ez nem jelenti azt, hogy a MixZing rossz lenne.
    A P.AMP jobban kézre áll, ill. a külső is jobban bejön, de ez ízlés kérdése.

    Hátránya a MixZingel, hogy a teljes verzió fizetős ill. ez idáig nem sikerült magyar nyelvel ellátni, de egy lelkes csapat már az ügyön van.

    Az a jó az egészben, hogy van választási lehetőség, mindenki az ízlésének megfelelően választhat. Nekem még a magyar Winamp és a TTPod jött be, de rajtuk van még mit csiszolgatni.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Aktív témák