Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Akár 10%-kal is drágulhat a modern chipgyártás a TSMC-nél
- Legalább 20 éves lemaradásban vannak a kínai litográfiai cégek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Már az MSI-nek is van 500 Hz-es QD-OLED monitora
- Micro Four Thirds
- OLED TV topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
keIdor #47137 üzenetére
"Egyetértek, G-Sync ment már 30Hz/30fps felett is, FreeSync sok termék esetén meg csak 48-120Hz/fps tartomány."
Ez Freesync-nél is ezer éve adott, LFC néven, gyakorlatilag akárhány FPS-től működik a szinkron, ha elég nagy tartományt tud a monitor. Ma már külön tier, Freesync Premium néven futnak ezek. (Nem változott semmi, csak lett egy szigorúbb feltételekhez kötött matrica a megfelelő termékekre [link] .) A sajátom is ilyen, 48-144Hz-ig tud a panel, de mivel aktív az LFC, így vajsima 25-30FPS-el is, nyilván amennyire sima tud lenni 25-30FPS.
Nyilván nem a legolcsóbb freesync monitorok tudását érdemes összehasonlítani a G-syncesekkel, hanem hasonló képességű panellel felszerelteket.A G-sync modul előnye szvsz kizárólag az volt, hogy az overdrive-ot tudták vele frekvenciafüggően változtatni, ami sokáig biztosan hiányzott a Freesync megoldásokból. De ez a feature szvsz sehogy sem ér meg egy 300 dolláros modult, főleg szabvány kompatibilitás nélkül.
-
válasz
keIdor #47137 üzenetére
Így van.
Amúgy az öregedésre vissza térve, Turing meg rommá veri az RX 5700 kártyákat ha a szolgáltatásokat nézzük.
Egy barátom 2080 Ti vel van már évek óta, 1080P-n igaz, de mindennel játszik RT vel , most meg a z FSR3 és DLSS3,5 még jobban kitolja a lehetőségeit.11 GB vrammal elvan vígan.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- iKing.Hu - Honor Magic 5 Pro 5G - Használt, újszerű állapotban, ajándék tokkal!
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900K / RTX 4080 / 32GB / 1TB SSD
- BESZÁMÍTÁS! ASUS 560M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB ZALMAN S2 TG ADATA 600W
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3242
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 14400F / RX 6900XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest