- Hamarosan megkezdődik a nubia 2,8K-s táblagépének szállítása
- Barátokká váltak az eddig rivális AI-óriások
- ASUS blog: Ideális olcsó utazós gép lett az új Vivobook S14
- Az Aura Displays hordozható monitorhármasa jól felturbózhatja a produktivitást
- Dual Mode-os IPS monitorral adott magáról életjelet a Gigabyte
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Gaming notebook topik
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Steve198310
őstag
Hát még nem kaptam választ meddig tart. De ma kapták meg. Nem volt még garizós cuccom eddig ez az első. Holnap még nyitva vannak 14 óráig. Remélem minnél előbb lerendezik mert a tétlenségban szétverem a gépem
.
Undergrundozok IGP-vel de már unom azt is
Na talán vannak jó darabok is közte.
A rókás meg AMD az már zajlik egy ideje. Mondjuk én a krómot használom azzal nem ba...kodott.(#41587) miresz: semmi magas nincs ben. 1070/1400 ez fing. ráadásul hűtött ramok. a 7850 1200/1400 szakított ram hűtés csak a szééél ami járt
-
Hát az enyém ref kártya ,gyári ati biossal (shapphire). Mindkét ramot kezeli, szvl amig nem kap újat ,probálkozhat a nem gyári biossal, max lementi az övét és ,ha gar vagy ilyesmi probléma van vissza rakja a gyárit , ha meg szét halt a kártya úgysem a biost nézik.
magyarul más gyártó biosát is rá rakhatja ha ref és ua az a ram minden...
anno én szokraoztam ilyenekkel a tuning miatt ...
-
az adapter name rész lehet nálad különbözik, az egyel feljebb lévő mappában a profiles.xml-ból kell kinézni a helyes értéket. (igazából onnan is kimásolhatod az egész részt, de ügyelni kell arra, hogy az xml szerkezet a végén ugyanaz legyen, mint amit az előző hsz-emben látsz.)
és persze manuálisan kell megadni az értékeket, ez előző hsz-ben véletlenül pont a gyári beállításokat hagytam benne, első körben én a memoryclocktarget want_0-t szerkeszteném 30000-re (300MHz)-re.
(érdemes kipróbálni a 45000-et is, nekem avval szinte folyamatosan remegett a kép)
-
proci985
MODERÁTOR
his iturbo es msi afterburner is tud homerseklet szerinti custom fan curveot, szoval biost ehhez nem kell mokolni. nalam igy vannak szabalyozva a kartyak.
kovsol: elotte a 10 milisbol azt hittem kovetkezik, hogy a 25os 25 mili vastagot jelol, nem pedig 25 centist
. kb nem lenne olyan haz, amibe beferne
. mar 14 centi is nagyon necces (akkorat hasznaltam egy HR03GTn egy 3870en)
-
Pancsermeste
őstag
A videon is látszik, hogy nem ment fel 60 fokig se, igaz nem is terheli a játék a VGA-t, mert a GPU használat se nagyon megy 80% fölé (a CPU használat is 30% körül mozog).
De próbáltam a ventit feltekertem 80%-ra, akkor se javult meg. Amikor pedig jó, akkor hiába fűtöm fel a GPU-t, akkor is jó marad. -
Steve198310
őstag
Az enyém hardverkeres a Gianni27 kolegátol való.
Nem buzeráltam semmit vele mer az 1. nap elkezdte a nyavajgást. de amíg ment addig jól ment 59-60 fokig ment el 35-40% körül mozgott a venti akkorÉn is gondoltam a túlmelegedésre de ez nem az. 60 fok messzi van a felmelegedéstől
Az egyetlen ami meghúzta jobban a hömérsékletet az a C3 volt azzal elment 70 fokig is de felette nem ment az alatt sem -
Apollo_21
addikt
-
Neken ezek a 3d mark szamok nem mondanak semmit. Mit akartal ezzel mondani?
Dany: nekem semmi problemam nincs a sapphire 270x-el se jatek alatt, se bongeszoben. Legfrissebb driver es nem allitgattam semmit... Egyebkent az enyem az sima 270x OC, ennek nincs sok hangja, es nem melegszik.
-
korai volt az öröm, megint csinálja...
olvastam valahol, hogy van a Sapphire (meg MSI, meg Asus) kártyákhoz BIOS frissítés, ami emeli a 2D órajeleket és az segít. de nem találtam csak a techpowerup fórumon bios-okat, onnan viszont a papíron megfelelő nem megy fel. atiwinflash azt írja, hogy failed a folyamat végén (igazából nem is csinál semmit.)
-
embe
nagyúr
Nekem a driver sweeper lerendezett valamit, úgy hogy a drivert ezután nem sikerült sehogyan sem normálisan feltelepíteni. Win újra rakásra került sor.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- BestBuy ruhás topik
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Gaming notebook topik
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- További aktív témák...
- BenQ PD-2700-U Monitor - Designer 4K 27"
- 10% -tól elvihető. Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetés! Lenovo Legion Pro 7
- AKCIÓ! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest