Új hozzászólás Aktív témák
-
hehe23
tag
válasz
bajtokarpi #8738 üzenetére
hali.
nekem msi 8800 gtx-et cseréltek (memóriája becsokizott), szintén alien/abinformatika, elküldték a beszállítónak, kerek 1 hónap volt - diplomamunka közben jól jött, congrats boys and girls
- de kaptam helyette 8800 ultrát (árcédula rajta még a megjelenéskor érvényes 165000 forintocska
), ami 2 hete szart be szintén memóriás hibával. elvileg ezt is vagy cserélik vagy javítják , most a válaszra várok, de elég volt az nvidiából, a mostani procit beszámíttatom a cserevideókarival együtt, és veszek új procit, hd 5850-nel karöltve.
a lényeg, hogy 1 év gari volt a kártyára anno, és mivel lejárt a gari, mert több, mint 2 év telt el, nos kivágtam a kukába a papírjait. az msi hazai beszállítója viszont még így is cserélte, nekem egy fillérembe nem került, én azt mondom, hogy ha valóban náluk vetted, akkor megvan az adatbázisukban az adataid, szóval nincs az veszve.
ez meg hogy nincs rajta a matrica, sztem van más út is, hogy meg lehessen nézni a gyári számát az adott kártyának.
sztem rendesek voltak, velem legalábbis, az nvidiának meg bizony a qrva anyját. -
Robi BALBOA
őstag
válasz
bajtokarpi #8741 üzenetére
Szerintem nézd meg képeken, hogy pontosan hogyan néz ki az a matrica és azt próbáld othon legyártani és kinyomtatni aztán felragasztani a karira, persze a te gyártási kódodal ami rajta van a dobozon(ha megvan a doboz), vagy ha a kártyán ugyan olyan matricának kellett volna lenni mint a dobozon akkor egyszerűen lekoppintod a dobozon lévő matricát és kész.
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
bajtokarpi #8738 üzenetére
Van képviselete. Én próbáltam gariztatni velük egy 7600GT-t mert megszűnt a bolt ahol vettem anno, de megállt a téma.
Elküldöm priviben a mailcímet amire írhatsz.
-
Gerisz
addikt
válasz
bajtokarpi #8733 üzenetére
Most ezért ugye nem hagyod annyiban?
Minimum az, hogy írsz a gyártónak.
Nekem a GT-ről felkukorodtak a matricák, tudom miről van szó. -
Razermazer
őstag
válasz
bajtokarpi #8733 üzenetére
Hát igen a 4870 en is úgy van rajta, hogy simán a hőtől lejön egy idő után, mert a kártya tetejére rakták, az 5870-en oldalt a műanyag borításon van legalább, ami nem annyira meleg. Baszki ez gáz próbáld meg megjavíttatni, itt a ph-n van egy két emberke aki foglalkozik vele szerintem megérné. Apróhirdetésben megtalálod őket.
-
subaruwrc
félisten
válasz
bajtokarpi #8733 üzenetére
ez kicsit nagyobb para mint a design matrica. az szerintem nem számít fizikai sérülésnek
-
LEON-T
aktív tag
válasz
bajtokarpi #8693 üzenetére
Jol teszed
En 4850 cfet csereltem le es bizony latni kulonbseget
-
WesTM
őstag
válasz
bajtokarpi #8679 üzenetére
5850 nagyon jó döntés. Jó a gyári hűtés, megy mint a veszedelem, full hd-ra is bőven jó. nem bánnád meg a vásárlást. De nézz szét a piacon vásárlás előtt.
-
CptMisi
őstag
válasz
bajtokarpi #8679 üzenetére
túl sok különbség nincs köztük, kevés a nem referencia modell, ami van, az meg drága (toxic pl)
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Horgász topik
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Hamarosan kapható a Helegaly linuxos handheld gépe
- VoIP telefonálás
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Villanyszerelés
- Philips LCD és LED TV-k
- Milyen SSD-t vegyek?
- További aktív témák...
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 docking station (DisplayLink)
- KÖZEL FÉLÁR! Apple Magic Keyboard, Mouse, Trackpad, Pencil, Smart Magic Keyboard Folio, Watch szíjak
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest