Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz HSM #22876 üzenetére

    Az Afterburnernél kétféle dolgot ír a profiloknál: hotkey-kre nincs (ezt még meg is értem), a 2d/3d profile-ra két dolgot lehet állítani: not assigned és empty. A legviccesebb a Catalyst Overdrive: szürke az egész, semmiféle beállítást nem enged abszolválni, még az órajel csúszka is inaktív. Az egyetlen, amivel sikerrel jártam, és a 2d/uvd profile is megmaradt, az a Gigabyte saját programja, az Easy Boost. Ez így elég sovi. Viszont egy dologban fejlődtek: az újabb Bios miatt már nem csak 775-re húzható a GPU (könyörgöm, 765-ről!!!), hanem 920-ra. De még ennyit sem tud alapfeszen. Micsoda OC kártya. :U

    Az új rendszer természetesen meglesz, de szerintem ez nem fog javulni. Vagy egy átdobozolt 1900xt, vagy a Gigabyte kitett magáért. :) Kösz a segítséget azért!

    A "régi" GTX 460-am eddig jobb vételnek tűnik. Nem számottevően gyorsabb ez a cucc (már ahol az, pedig az csak 768-as volt), messze van annak a 25%-os tuningjától, és úgy egyébként sincs olyan "megy mint a karikacsapás" fílingem. Kár. Talán a nyers erő kárpótol. De Crysisban ez is megnyekken a 4. pályán, hiába fut előtte 50-60 fps-sel.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák