Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foxmulder89

    senior tag

    Valaki cserélt már thermal padot Pulse 5700XT-n?

    Elméletileg a gyári padok 5w/mK hővezető képességűek, a vramokon 1mm, míg a VRM részen 2mm vastag. Mindent alaposan letisztítottam és pontosan vágtam méretre az újakat. A vram 1mm Thermal Grizzly Minus Pad 8-at kapott (8w/mK), a VRM részt pedig 2mm Alphacool Rise ultrasoft-ra (7w/mK) cseréltem. A gpu-n Mastergel Maker V2 paszta van.

    A végeredmény ~2 fokkal magasabb vram hőmérséklet, amit nem értek, a VRM részt nem tudom mérni. Ami feltűnt miután megkaptam a csomagot (merlinhardvertől rendeltem), hogy az eredeti Minus Pad 8 csomagolásában található egy eredetiséget igazoló kártya sorozatszámmal, amit az oldalukon tudok ellenőrizni. Az én Minus Padom csomagolásában nem volt ilyen..de a thermal pad látszólag eredetinek tűnik.

    Szóval nem értem, hogy a thermal paddal van e gond vagy én csináltam valamit rosszul. Tesztek alapján maximum 10 fok javulást is hozhatna, megelégedtem volna kevesebbel is, de nem gondoltam volna, hogy rosszabb lesz :F

    A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Új hozzászólás Aktív témák