Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz joysefke #3158 üzenetére

    Ez nem kifejezetten ide való, de ...
    Szerintem lehet értelme. A legtöbb AMD vs Intel vitában a 9900K és most majd a 10900K melletti érv az, hogy "nekem a maximum teljesítmény kell, az ár nem számít" Az ilyen hozzáállású jellemzően gamer felhasználók tábora szerintem azért elég népes, és elég vastag pénztárcával rendelkezik, hogy hajlandók legyenek megfizetni a prémiumot és összességében ne legyen veszteséges.

    Itt esetleg az a kérdés vetődhet fel, hogy amikor ennek eljön az ideje, akkor a a "maximum teljesítmény" az intelnél lesz-e.

    Ha nem a legcsúcsabb csúcs gamer proci mellé veszed a borzalmasan drága DDR5-öt, mert az egy előremutató, jövőálló platform, akkor milyen előnyöd származhat belőle?
    - megduplázódhat a magok száma - de ez azért inkább a MT teljesítményen dobhat
    - megduplázódhat az IGP
    - bekerülhet-e valamilyen olyan részegység (ML) a következő években az asztali procikba, ami nagy fizetőképességű felhasználóknak jelent sokat és feltétele a DDR5 által kínált nagyobb sávszélesség (olyasmire gondolok, mint amit az Adobe-val kapcsolatban mutattak be)

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák