Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsimboj

    csendes tag

    Végigolvastam a fórumot, nagyon idegenkedtem az albától, de amiket mondtatok meggyőzőek.

    Én a business szériából néztem magamnak gépet, 265ezer, Sulinettel. Szerintem ez a legjobb ár/érték arány a piacon.

    Centrino 1,7GHz
    512Mb
    40Gb
    DVD-RW DL

    Azt még nem tudom, hogy 1x512 vagy 2x256, nem lenne mindegy. Sulinetes gépben vajon kicserélik 1x512-re?

    Szerintetek 80Gb vinyóval meg wlannal mennyivel kerülne többe?

  • zsimboj

    csendes tag

    válasz newclass #390 üzenetére

    Hát remélem igazad lesz.

    Most megyek a Lurdy házba megnézem, meg megtudom a ram, hdd kérdésekre a választ. A wlan szerintem simán belemegy utólag is, talán még wlan/bt kártya is van jó áron :)

    A hdd csere esetén meg köszködhetek a 40-es eladásával (már ha vkinek szüksége van ilyenre mostanában).

    Vki írta itt, hogy kicsit elmosódik a tft panel képe, gyors képváltásoknál (talán pont internetes oldalak görgetésével kapcsolatban írta) Ez mennyire szembetűnő, vagy mennyire általános a többi gépeknél? Egy hp, toshiba produkál hasonlót?

  • zsimboj

    csendes tag

    Na voltam a Lurdyban.

    Minden megoldható, természetesen a sulinetes gépben csak utólag lehet változtatni.
    33-ért rakják bele a 80-as vinyót (marad plusszban egy 40-es)
    15-ért raknak bele +512Mb ramot (1x512 az alap kiépítés)
    10-ért wlan kártyát.

    Egyébként lehet, hogy le kellene mennem fehérvárra, mert a lurdysok -hogy is mondjam- nincsenek a helyzet magaslatán. Múlt heti árlistával kezdtek (azon 290 volt a gép), egy gépet tudtak mutatni ami ''majdnem ugyanúgy néz ki'', csak hát az 15,2''-os volt. Kértem, hogy kapcsoljuk be (bár nyilván nem ugyanazt a teljesítményt nyújtja a két panel, nem véletlen váltottak 15,4''-re.), de bootolás közben lemerült. A töltőt kb. negyed óráig vadászták. Nem vártam meg, már megvolt a mozijegy.

    Egyébként engem nagyon megyőzött a gép háza is, minősége is, szerintem egy Acernek sem különb.

    Csak két dolog zavar. Az egyik a már említett elmosódás?, a másik meg, hogy ennek a gépnek alul vannak a ventillátorai, nektek nem okozott problémát a gyakorlati használatban? Gondolok itt pl ölben, ágyban használatra.

Új hozzászólás Aktív témák