Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zsoldi80 #70 üzenetére

    Jelen pillanatban ismét a 17es BIOS van rajta, itt hajlandó látni a vinyót.. az 19bétánál is vacakol valamiért, mondjuk én voltam a marha mert megcseréltem megint a sata kábelt, így megbolygattam az egészet...
    Viszont az adott vinyót leformáztam, fontos adatok áthúzva az IDE-ra, azokat vasárnap írom ki lemezre. a Satásra is fel van rakva a win7. Vasárnap meg akarom csinálni hogy IDE vinyót lehúzom, és csak a sata marad és úgy frissítem a BIOSt. Kíváncsi vagyok hogy akkor is szórakozik-e vagy sem. Van értelme szted?
    Másik furcsaság hogy most ugye mind2 vinyón rajta van a win7. Bootoláskor kiadja a 2 oprendszert, de csak az IDE vinyón lévő oprendszerbe hajlandó betölteni. A satás rendszerre nem, csak fekete képernyő fogad. Ha leválasztom az IDE-t, akkor a másikra gond nélkül bemegy... Biosba hiába állítom át a merevlemezek sorrendjét, ugyanaz a vége.. :W

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák