- Milyen TV-t vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Milyen videókártyát?
- OLED monitor topik
- Vízpart, vakáció és hardverek
- OLED TV topic
- Raspberry Pi
- Kivégzi a Firewire-t az új macOS verzió?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
válasz
Istv@n #23702 üzenetére
Ezen én is gondolkodtam már
Az a lényeg, hogy a szerveren fusson egy lejátszó, és weben keresztül kapja az utasításokat.
Én node.js környékén néznék körül, mert nagyon rövid és elegáns megoldásokat szoktak készíteni benne.
Vess egy pillantást erre.
Nem próbáltam mi, de úgy tűnik olyami mint amit te akarsz, legalábbis mp3 fileval. -
Jester01
veterán
válasz
Istv@n #22821 üzenetére
Az egyik tömböt ki tudnám úgy terjeszteni, hogy ne vesszenek el az adatok,
Igen. Én azt ajánlom, hogy vedd ki az egyik partíciót a tömbből és azon a lemezen csinálj egy új nagyobb méretű hiányos raid1 tömböt. Ebben a pillanatban tehát 3 tömböd lesz. Most fájl szinten átmásolod az adatokat a régiről az újra majd végül a régi tömböt megszünteted, ott is megnöveled a partíciót és hozzáadod az új tömbhöz amit ekkor össze fog szinkronizálni.
Mivel a folyamat során nincs fájlrendszer átméretezés csak új fájlrendszer létrehozás, fájlmásolás és szinkronizálás ezért én ezt szoktam alkalamazni. Nem bízok az átméretezős dolgokban. Ráadásul bármelyik lépés szakad is félbe, mindig megvannak az adatok. Cserébe dupla másolás ami sok idő lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Eladó steam/ubisoft/EA/stb. kulcsok Bank/Revolut/Wise (EUR, USD, crypto OK)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 5 9600X Processzor!
- HP 200W (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm töltők + tápkábel, 928429-002
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest