Hirdetés
- Ha tetszik a jó öreg Xbox Green Edition konzol, ez a numerikus pad is fog
- Így viseli a Samsung az okosszemüveget
- ASUS blog: a memóriahiány nem jelenti azt, hogy ne javíthatnánk a PC-s élményen
- Rosewill "kockák" az egyedi NAS vagy házi szerver összerakásán gondolkodóknak
- Hét évet kapott a Samsung korábbi, Kínának kémkedő mérnöke
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlackSoft
addikt
válasz
f_sanyee
#31967
üzenetére
Nem az ext4-el van gond, a fórumokon többen is próbálták btrfs-el, és ugyan úgy előjött a probléma. A leggyakoribb megoldás talán az volt, hogy találtak megfelelő hardvert. Gondolok itt arra, hogy volt akinek volt több A400-as kingston-ja, és az egyiken más fw volt, mint a többin. Azzal az egy darabbal dobálta ezeket a hibákat, a többivel nem volt gond. Plusz poén, hogy azzal az egyel sem, ha más gépben volt. Vagyis úgy tűnik kihatással van egymásra több dolog is hardveresen.
Én még azon gondolkodom, mert többen említettek kapcsolódó gondokat az energiagazdálkodással kapcsolatosan és a TRIM-mel, hogy mivel Raid kártyán megy egy virtuális kötetként az bezavarhat a linuxnak, merthogy HDD-ként tekint rá, csak a kártya tudja, hogy az 2db SSD.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 7720,17.3",FHD,i7-7820HQ,16GB DDR4,256GB SSD,P3000 6GB VGA,WIN11
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L490 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

