Hirdetés
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Garmin Edge 1050 kerékpáros óra: mindenből a legtöbbet
- Dell notebook topic
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen alaplapot vegyek?
- HP notebook topic
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr Dini
addikt
válasz
bambano
#28150
üzenetére
A végső cél az lenne, hogy a Proxmoxos virtuális gépeim saját IP-t kapjanak, ne kelljen a NAT-tal kínlódni. Így nincs port forward anomália, s a 80-as portot is tudom használni per VM szabadon (nem kell egy reverse proxy mindenhez).
De úgy végképp nem akart összejönni, ezért szerettem volna elsősorban tesztelni a hoszt OS-on, hogy hátha tudok csinálni egy másik interface-t, amin lesz net. Így legalább láthatom, hogy működhet a dolog.
A másik indok pedig, hogy szerverek költöztetésénél az alapon kapott statikus címem is elúszik, a failover pedig örökre az enyém, havidíj nélkül. Ha költözni akarok, ezeket lehet mozgatni másik hosztra, s nem kell a DNS-től kezdve mindent átíratni, hogy az új szerveren is menjen (tervben van egy cluster építése, ami több nodeból áll).
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Netflix
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- iPhone topik
- Pajac: Nincs rá kapacitásom
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Garmin Edge 1050 kerékpáros óra: mindenből a legtöbbet
- BestBuy topik
- Ford topik
- További aktív témák...
- Legjobb kijelzős!!! HP ZBook Power 15 G8 i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A2000 1 év garancia
- 200db SZETT! REFURBISHED - DELL Docking Station WD19S + 130W töltő
- iPhone 17 White 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Update 02.18. - Bomba árak 2026-ban is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

