Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz megema #25975 üzenetére

    Nem tudok róla, jeleztem annak idején bug report-ban mindenhol, ahol lehetett, mindenki lesz*rja, mert állítólag működik, az nem érdekli őket, hogy tetű lassan. Egyébként ha bug report-ot tervezel, akkor a nautilus-nál nem jársz sikerrel, mert ők gvfs-el mountolnak default, tehát szerintük azt a projektet kell cseszegetni. A gvfs-nél azt mondják, hogy ők libsmb-t használnak smb kliensnek, szóval azt a projektet cseszegesd. A libsmb-nél azt hiszem nem működik a bugreport oldal, vagy csak szimplán nem érdekli őket, már nem tudom, mindenesetre ott elakadt az ügy, és ahogy látom azóta sincs változás. Egyébként nálam gigabites nettel ~10MB/s vs 90MB/s is volt, úgyhogy neked még istenes. Én fstab-ba írtam be, hogy mivel mountoljon, az egyedüli baj csak az vele, hogy fixen meg kellett adnom az smb jelszót vagy passphrase-t vagymit hozzá titkosítatlan szövegfájlban, mert a nautilus-nál nem ugrik fel ablak, hogy bekérje. Szóval ilyen téren is kuka ez a fájlrendszer kezelő. Azt hiszem a végén olyasmi irányba mentem el, hogy le kéne cserélni másik kezelőre a nautilust, de odáig már nem jutottam, mert többnyire win-es kliensekkel tolom most, és csak a szerver ami Linux. Ha esetleg találsz valami megoldást, akkor légyszi oszd meg valamilyen formában, esetleg dobj egy pü-t, mert nem követem annyira a topicot, később viszont a tabletemen jó eséllyel menesztem majd a win8-at a hülyeségeivel együtt.

    Itt van összeszedve a sztori: [link], itt a bug report, amivel azóta sem foglalkoznak, esetleg írj be, hátha megélénkül: [link].

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák