- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Eddigi legerősebb csatamágusát dobta piacra az Intel
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- SSD kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- VR topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
marcee
addikt
Hp Compaq nx7010-es notebook Mobility Radeon 9200-asához szeretnék feltenni új drivert XP-re, de a gyártótól csak valami ősöreg jön csak le, az amd-ati honlapján meg a mobility radeon 9600-as a leggyengébb amihez választható xp driver.
Szerk: Az #5-ben lévő linkről lejön ugyan egy 8.12-es, de nem ismeri fel a kártyát.
-
_seth_
veterán
-
Gazala
aktív tag
A mobil procik drágák, videókártyát nem lehet cserélni a legtöbb notiba, ha jól tudom.
-
zoa
tag
Valaki nem tudja hogy le lehet e cserelni a processzort es a ideokarit egy notiban?
-
atosz
őstag
Kicsit bovebben kellene eloadni a gondod. Mi a noti pontos tipusa, markaja? Amugy van az ATI oldalan a mobil radeonokhoz is catalyst, bar lehet nem fogja tamogatni a tiedet. Amugy szukseges a catalyst? A sima driver nem eleg? Mert polo az SP2-ben is benne van, vagy vmelyik frissitesben. Mindenesetre sztem egyaltalan nem kizart, hogy nincsen ujabb driver a vashoz, de ez nem feltetlenul gond, talan meg elony is lehet. Vszeg nincs semmi gond vele.
-
zoa
tag
Halio!
nem tud valaki veletlenul a fennt emlitett kartyahoz drivert? En azt hasznalom amit a notihoz adtak de bizti van jobb. A normal catalyst nem akar felmenni. Pliiz segitsen vki.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Ryzen 7 3800X + RTX 2080 SUPER + 32GB RAM Gamer PC (AORUS / RM750x)
- Asztali PC i7 13700K RX 7900 GRE 32GB DDR5 1TB NVME
- ROG Core PC - ROG X570, Ryzen 7 3700X, 16Gb RGB, ROG RTX 2060 Super 8Gb, 500Gb M2 SSD - Windows 11
- !AKCIÓ! GAMER PC Intel Core i5-12600KF/ASRock - Z790 PRO RS/D4/MSI RTX 3080 Suprim X 10GB/32 GB DDR4
- Asztali PC , i5 12400F , RX 9060 XT , 16GB RAM , 1TB NVME
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



