Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kikki90

    tag

    Sziasztok,

    a topikban ajánlott Genius SP-HF 1250B hangfalszettet vásároltam kb két hete. Elsősorban TV-vel használom, illetve zenét hallgatok róla. Megmondom őszintén én nagyon vártam, egy kis Logitech 2.1-em volt előtte csak, így nagy előrelépést vártam.

    Ami érdekes, hogy talán nem is a mély hiánya zavar, mert annyira azért nem kevés amit nyújt, de a magas hangok a tv-ben baromi idegesítőek. Elsősorban sportműsorokat nézek és a műsorvezetők, kommentátorok csicsergő hangja olyan mintha valami ócska hangszórón hallgatnám az adást... Nem értem miért! Úgy érzem, hogy a tv hangja kevésbé idegesítő önmagában, és könnyebben is érthető a beszéd. Lehet, hogy én vagyok a béna, bár a mély és a magas állíthatósága annyira nem okoz gondot, de akárhogy is állítom, nem változik a kialakult véleményem. Mély hangokban természetesen sokkal többet nyújt a TV hangjánál, de összességében még mindig azon gondolkodok, hogy cseréljem-e... Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is, hátha ez a normális működés, de aztán lehet, hogy kiderül az ellenkezője. Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák