Hirdetés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Ma reggel poénból felhívtam T-t hátha mondanak vmit a semmi kívül. Hát sajnos nem. Annyit mondott csak az illető, hogy nem mond semmit mert nem akar félrevezetni. Akkor rákérdeztem, hogy még is mennyi 1 hét 2, 3 hónap... de semmit nem mondott, majd ha lesz értesítenek. :\ Attól tartok azért nem mondta el h kb mikorra jut nekem iphone mert annyira hátul vagyok a sorban hogy ha megmondta volna akkor tudta h lemondom a szerződést... és igaza van mert már így is gondolkodom h a tököm tele van és inkább külföldről szerzek be mert ebbe a qrva országba soha semmit nem szállítanak normális példányszámban, időbe... komolyan mondom Afrikába a törzsi szinten élő népek a dzsungelben már rég az iphone5-el fognak vadászni mire mi örülünk h jutott 4... Ezzel már a tököm tele van... :W :((( Teljesen elrontja a telefon örömét ez a tetves várakozás. :W

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák