Hirdetés

Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! Ismét egy iPhone-t szeretnék venni, mert elegem lett az összes többi mobilból a közel- s távolmúltban. :( Az egyiknek a hangszórója hal meg, a másiknak a mikrofonja (jellemzően Nokiák), a harmadik recseg-ropog, majd szétesik, a negyediknél alig hallanak engem és én is alig hallom a másik felet, az ötödiknél nincsenek szabványos csatlakozók, a hatodik térerőt veszt, és még sorolhatnám. Úgyhogy most készülök eladni a 3720 Classic-omat, és az E51-et sem biztos, hogy megtartom, mondjuk arra most rááldoztam egy csomó zsét. :U 68K-ért láttam 2G-set, első genes, és úgy hírdetik, hogy makulátlan állapotú, független, és magyar nyelvű, meg garis is. Ez korrekt ár? Nekem a 2G nem gond (úgysem videótelefonálok, de még csak nem is netezek soha mobillal, vagy ha mégis, max megnézem a mobilarénát vagy az origót). Ráadásul csak jobb lenne a 2G a hosszabb üzemidő miatt. GPS sem kell, úgyhogy nem kell 3G, meg nem kell 3GS, meg nem kell majd 4G sem. Mit gondoltok? Váltsak? Menjek bele? Nagyon nem szerettem a 3G-met anno a tapi miatt, de mostanában ez már alap, meg nekem inkább a megbízható készülék, stabil ház a fontos, és hogy halljanak engem, és én is halljak másokat (ezért telefon).

    Köszi: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Aktív témák