Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házimozi belépő szinten
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
►Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz◄
►Blizzard által támogatott videokártyák listája◄
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama
Új hozzászólás Aktív témák
-
<Lacy85>
addikt
válasz
Healbacsi #79099 üzenetére
Na akkor pár pontosítás.
Egyetlen egyszer hoztam fel a "magyarozást" (már értem, miért írták, hogy...).
Előtte még csak meg sem említettem. Már feljebb sem értettem, miért írtad nekem, hogy "az általad említett retardált magyarok", mert egy büdös szóval nem említettem nemzetiséget.
Az egész community-re értettem, mert sokkal több lett a fura egyén.Meg miért kellene szóvátenni bárkinek, hogy ezt írtam? Tudod, akinek nem inge.
Elnézve az itteni leereszkedő(nek vélt, pedig csak egy beképzelt, ki, ha én nem megmondóember stílusában tetszelegsz) stílusodat, a játékban épp az ilyeneket kerülöm el jó messziről, és valószínűleg épp erről a nagyszerű stílusról beszélnek azok, akik menekülnek a magyarok elől.
Tetszik, nem tetszik, sokan vagytok ilyenek.
Szóval mi lett a community-vel? Semmi. Lehet, hogy csak tudnak szöveget értelmezni, és talán azért nem lázadnak fel ez ellen (pedig páran felhozták), mert tudják, hogy nem rájuk vonatkozik.
Veled ellentétben.
Vagyunk ám még jópáran olyanok, akik csak kikapcsolódásként tekintünk a játékra, és nem állandóan az "okosokat" akarjuk hallgatni.Ezt a kiakadásodat sem értettem. Sajnálom, hogy szörnyű kínok között kell ezeket már 13 éve olvasnod. Én meg sajnálom, de magasról teszek rá.
Én ezt most vettem észre, ezért most írtam le. Furcsa módon akadt olyan, aki erre értelmes választ tudott adni.
Mint mondtam, ha nem érdekel, unod, akkor egyetlen dolgot tehetsz. Nem veszel tudomást róla.
Más egyebet nem nagyon, mert senki nem fog tőled engedélyt kérni, hogy leírhasson valamit.
Ha meg minden egyes alkalommal ilyen hisztit versz, ha valaki ezt megjegyzi, hát ne haragudj, de az nem engem minősít. -
Triathlete
senior tag
válasz
Healbacsi #79099 üzenetére
Senkit nem érdekel a saját projektálásán túl, ha tényekkel, konkrétumokkal alátámasztod a mondandódat! A vita végén, mikor már nincsenek konkrét érvek akkor jön a hivatkozás a stílusra meg egyebekre.
Én sem értem, ha terhes a magyar társaság akkor miért magyar fórumon kell ennek hangot adni? Aztán a megmondóember projektálja rád, hogy megmondóember vagy... /doubleepicfacepalm
Csak így tovább! Ha mindenki azt mondja, hogy piros az ég az attól még nem lesz igaz.
-
feri1014
senior tag
válasz
Healbacsi #79099 üzenetére
Az is elképzelhető, hogy itt csak neked volt Nagy-Magyarország a jeled az oviban.Bízok benne, hogy a következő kommentedben nem fogsz egyenesen hazaárulónak nevezni.
Rendszeresen rossz tapasztalatom van/volt a magyarokkal arról a szerverről. Van jobb dolgom is, mint azzal szenvedni, hogy a nemzeti öntudattól túlfűtött játékos anyázik, mert nem invelem be egy mythic+-ba 5. tanknak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Tört (tehát nem hivatalos Blizzard) szerverekkel nem foglalkozunk! Ne is próbálkozz!
● Ha új játékos vagy mindenképp ajánljuk, hogy egyszer fusd át a téma összefoglalót.
- Információbiztonság, kiberbiztonság, adatvédelem
- Kerékpárosok, bringások ide!
- E-roller topik
- EAFC 25
- Linux kezdőknek
- Nagyrobogósok baráti topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- További aktív témák...
- Dell WD19S + 180W adapter
- Dell P2720D - 27" 2K -több db- 2560x1440 IPS monitor
- 12.000 ft tól elvihető ELITRO Bankmentes , kamatmentes vásárlás .Cooler Master GM2711S Monitor
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Xiaomi 12T Pro 8/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Dell P2419H P2419Hc Full HD LED IPS 24" + P2719H 27" LCD monitor (vékony keretes)
- AKCIÓ! MSI B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 500W
- LG 42C4 - 42" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest