-
PROHARDVER!
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
CirrMee
addikt
válasz
amex02 #60700 üzenetére
Szerintem te sem örülnél neki ha pl kifejlesztenének egy új fajta üzemanyagot hozzá természetesen új fajta járműveket is és a régebbi üzemanyagokat egyik napról a másikra eltüntetnék a kereskedelemből.
Érdekes hasonlat, de: vettél egy eszközt (példádat véve az egyik új), amihez (pl) win10 kellene (másik új). Kaptál lehetőséget ingyenesen átállni, de magadtól nem éltél vele. Attól tartok, nem a rendszerben van a hiba.
Ez által kényszerítenék ki tőled hogy vedd meg az újat.
A mai napig lehet ingyen átállni legális hetesről win10 -re (igen, hivatalosan már nem, de gyakorlatilag mindenkinek sikerült, aki itt megpróbálja). Hogy a példádnál maradjunk, adtak az új üzemanyag mellé egy új autót is.
És mire is kényszerítenek? Vegyél új tízest? Lol, állítólag van win7 a birtokodban, amit rég lehetett volna ingyen frissíteni újabbra. Vagy a te értelmező szótárad szerint mást jelent az ingyenes...?Szóval érdekes siránkozás. Ezt a rákényszerítős dolgot meg hagyjuk. Te vettél olyan eszközt, ami hivatalosan alkalmatlan a céljaidra. Vagy a hasonlatoddal élve: ha benzines autód van, ne költözz olyan helyre, ahol csak a dízelt ismerik. De ha már önként megtetted, ne háborogj azért, mert összeesküdött ellened a világ, meg kényszerítenek...
U.i.: a magadfajta ugyanígy szűkölt, amikor a 95/98 után jött az XP, ugyanúgy szűkölt, amikor az XP után jött a win7, stb.
-
jokeph
nagyúr
válasz
amex02 #60692 üzenetére
Üdv!
"A probléma szinte teljesen ugyanaz, mint annó a win xp és a pár évvel később megjelenő SATA vinyok esetében. Akkor is floppyrol kellett kulon betolteni a telepitéskor a sata drivert. Később aztán ez már ugye benne volt az SP1 frissitésben."
Ennek azért ellent kell mondjak.
Nem a S-ATA winchester volt a gond, hanem a vezérlő chip, főleg intel vonalon az i865 chipset előttieknél, mivel ott külön vezérlőchip volt az alaplapon (jellemzően Silicon Image vmelyik), amiket az SP1 sem pótolt
Az xp+floppyról kellett beadni, az ok.
i865 chipsetek nél, meg utánna már nem jelentkezett ez a nyavaja, a chipsetbe nativan bekerült az S-ATA támogatás, ezeket már tartalmazta vmelyik XP service pack, hogy melyik, azt már nem tudom a 3-ból.
SP3 nál már biztosan ment rendesen, a külső vezérlőchipes-ek azzal sem.
-
svgyula
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Lenovo ThinkPad T14 3 Gen 16/256GB SSD, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest