Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz bluobluo75 #699 üzenetére

    Nem volt sötét az se amit láttam. De szerintem nem érted miről beszélek. Én nem azt veszem alapul, hogy valaki ül egy székben, és néha odatesz valamit közel, lehetőleg úgy, hogy sikerüljön is neki ráfókuszálni, ha nem azt, ha nem azért mozogsz valahogy, hogy a kamera képe éles maradjon. Mint a példában a csaj hasa, ami közel volt, és előre-hátra is mozgott, ami miatt mikor elkezdett közelebbre fókuszálni, addigra, megint messzebb volt, és így tovább. Mivel egyenlőre mindenhol 1. helyen szerepel, biztos nem rossz, főleg a többihez képest. :D De attól még ezek elég zavaróak. Persze ha valaki csak egy helyben ül, és néha fixen megmutat egy borítót gyorsabb, közelibb mozgások nélkül, és fix háttérrel, annak ezek nem sokat befolyásolnak. De ha valaki kalimpál, meg bukfencezik, ugrabugrál, és a háttérben házibuli van diszkófényekkel, vagy villámlik, vagy elvonul egy felhő, vagy körbefut a szobán, és nem akar folyton cikázni a kamera meg az úticél közt, hogy magára irányítsa, azoknak jól jönnének ilyen fejlesztések. Persze nem csak azoknak akik pont ezeket csinálják. :D De tényleg, ilyenek, hogy processzor, HDD, SSD, memória, kijelző, mindig jobb, és jobb, erről meg semmit nem tudok, hogy terveznek-e valami fejlesztést, milyen irányút, mikor, mennyiért, vagy úgy vannak vele, hogy mindenki mobillal, vagy tablettel fog kamerázni, és nem gyártanak több webkamerát? Az automatikus fény meg azért az, hogy az legyen. Ha a valódi fényt állítod, vagy a beállításokat fixálod, mindkettő manuális. Akkor automata, ha az épp uralkodó fényviszonyokhoz a legjobb beállítást alkalmazza. Nem tudom, láttam-e valaha olyat, hogy teljes képernyőre tette, pedig biztos finomabban lehetne úgy állítani a fényt. Vagy nem tudom, mi más miatt lenne rá szükség.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák