Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krissz5435

    aktív tag

    válasz Krissz5435 #56086 üzenetére

    Hello!

    Update egy régebbi bejegyzéshez.

    Hash99 (itt írta) ajánlotta, hogy delidelni kéne a procit, úgy gondoltam, jó lesz az így is. Nos nem annyira jött be. Aztán elvetettem az ötletet, hogy hűs legyen, inkább húzom picit 4,4 ghz-ra, ami 1,375 volt mellett stabil.

    Na most előjött az ötlet, hogy kupaktalanítás. Kínából rendeltem egy 2600 ft-os kupaktalanítót, ami faék egyszerűségű és teszi a dolgát. Ha lúd legyen kövér alapon, vettem hozzá termal grizzly conductonautot meg kryonautot. És ma megtörtént a csoda.

    Előtte:

    Nagyobb kép: Előtte

    Itt látszik, hogy a max hőmérséklet 87 fok lett, ami kicsit szomorú is lévén, hogy csak 6 percig ment a stress test.
    A szemfülesek észrevehetik, hogy a kép pillanatában épp áramot termelt a proci. :D

    És utána:

    Nagyobb kép: Utána

    Hát hogy is fogalmazzak, nem hittem, hogy akár a 20 fokot is elérem a kupaktalanítással, de hogy átlag 84 helyett 63 fok lesz a max amin pörög, azért az nagyon meglepett.
    Szóval mindent egybevéve, én is csak ajánlani tudom, de a delid eszközt mindenképpen ajánlom, még ha egy "szar" kínai is, mert ugyanúgy jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

Új hozzászólás Aktív témák