Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    válasz Cathfaern #26 üzenetére

    természetesen ingyenesen leszedheted, de ilyen apróságok mint a winex es dx support, na arról ne is álmodj.

    This site provides a gateway to the live CVS Tree for TransGaming's WineX (minus copy protection support and other code that we cannot offer publicly). Please note that we do not provide official support for users (TransGamers or not) who wish to attempt to build WineX from source. Please also note that Point2Play is not available through CVS.

    szal nem hülyék ők se, ennyi erővel fölös lenne pénzt kérni érte...(és itt nem csak a p2p hiányánt emelném ki...)

    És én is hülyeséget beszlétem először, most mondom hogy a cvs free, ott meg azt hogy nem:)
    szóval a teljes winex3 se forrásba, se binárisan nem szerezhető be legálisan:)
    Üdv.: steveetm

    [Szerkesztve]

  • dr_strange

    senior tag

    válasz Cathfaern #26 üzenetére

    cvs a current versioning system rövidítése, egy olyan rendszer, amelyik lehetővé teszi, hogy egy projekt fájljait egy szerveren tartva ahhoz a projekten dolgozók hozzáférhessenek, a módosításaikat feltölthessék stb; a módosítások pontosan visszakövethetők stb.

    szóval amit cvs-ről töltesz le, az ugyanúgy forrás, csak nem egy _kiadott_ verzió, hanem a projekt pillanatnyi állapota

    JRR Tolkien nyelvei - aglardh.middangeard.org.uk

Aktív témák