Hirdetés
Aktív témák
-
Finwe
őstag
Nem létezik, h van még 1 olyan pehhes ember mint én!
Egész du. ezzel a biztonságos telepítéssel bajlódtam, hogy az xp mellett fajáúl menjen az Ubi. (a másik gépen már fönt van de annak a tápját használom jelenleg.... másik qva jó történet... szal erre a gépre is kell.) A kézi particiónálásnál nem jutottam előbbre, szal felszabadítottam 100GB-t és abból mondtam, h csípjen le 25gb-ot. Természetesen egyértelmű a szöveg mellette ezért mindössze 25GB NTFS maradt a 60 GB adatomnak amit vissza szerettem vonla rakni rá. Win alól visszaformáz lemez, Ubi újra telepítés megfelelő lemezbeállítással (közben egyébként vagy 8x jártam a live cd-n és ebből 1x volt net
)
telepítés végigvár, grub elindít. Ubi nem tölt be.... valami fail volt de nem láttam mi volt az. Még 1x nem tudtam megnézni mert restartnál ''input over rage'' szerű monitor! hibaüzi. Kir, akkor mára ennyit. Xp-ben aztán nézem, h a 100GB-ot teljesen szétszedte a telepítő. Nem bírtam, szal újra formáztam. (Ehhez bott lemezről partícionűlóbval is meg kell kicsit támogatni, az elsőt is így csináltam.) Restartnál pedig grub-ot akart tölteni! Néztem nagyokat. (.......)
Végül xp telepítő cd, javítás, boot beállítása win-re.
Van még valaki akinek hasonló gondjai vannak az Ubuntu telepítéssel? Nem hiszem el, h ennyire szerencsére megy ez a telepítősdi.
Csak nem lehet, h ennyire béna vagyok :S
Finwe
u.i.: bocs a panaszkodásért, 1x úgyis lesz kifogástalan linuxom!!!
Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2183
- magyar billentyűzet - 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Xiaomi 15 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- ASUS ROG Cetra True Wireless Gaming fülhallgató új, garanciával!
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
)
Csak nem lehet, h ennyire béna vagyok :S

