Hirdetés
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Projektor topic
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- VR topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Hobby elektronika
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
MikeWazowski
veterán
Hogy lehet aktiválni a láthatatlan módot, vagy a kővéválást?
Nem szóltam, meglett, csak eddig máshogy használtam.
-
MikeWazowski
veterán
Hogy lehet aktiválni a láthatatlan módot, vagy a kővéválást?
-
duronx
senior tag
Tegnap próbáltam ki a játékot először. Kis gondom volt vele, így vagy 4-szer néztem meg az első intrót. Egyszer se skippeltem. Egyszerűen lenyűgöző, meg az első harc is. Utána kiléptem, töröltem az egészet és az árat nem nézve meg is vettem steam-en. Hihetetlen jó game, megér minden Ft-ot.
Egyetértek, jó szórakozást hozzá
-
MikeWazowski
veterán
Tegnap próbáltam ki a játékot először. Kis gondom volt vele, így vagy 4-szer néztem meg az első intrót. Egyszer se skippeltem. Egyszerűen lenyűgöző, meg az első harc is. Utána kiléptem, töröltem az egészet és az árat nem nézve meg is vettem steam-en. Hihetetlen jó game, megér minden Ft-ot.
-
NIceh
junior tag
Ez engem is èrdekelne van-e lehetősèg olcsòbban beszerezi a gamet?
Ha nincs, akkor megveszem Steamen.
-
venom8888
őstag
Sziasztok. Megs zeretnem venni a jatekot de nagyon draga nekem, lattam fiokokat arulnaka jatekkal rajta, erdemes azt megvenni? Mi a buktatoja,mit ajanlotok>?
-
zsalesz
aktív tag
-
zsalesz
aktív tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Köszönöm szépen a választ. Csak én nem jövök rá ennek mi a módja?
-
zsalesz
aktív tag
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy a pontok újra osztására van esetleg lehetőség?
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Átmentem NG+ba.
Az első fejezet összes bossát lenyomtam elsőre, White Clad-et is.
Nem tudom, hogy akarom-e ezt ismét végigtolni, azt a végeláthatatlan sok bosst. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
SoulReaver
veterán
-
onkelz
aktív tag
Az elején ez a nagyfejü mennyire genyó
az istennek nem fekszik
le -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na, megvagyok basszus. Egy hajszálon múltott, de egy utolsó transformation megmentett a legjobbkor.
Nem tudom mi az álleejtős rész, de
ha az upgradelt Kratos harcra gondoltok...Nem volt rossz, de azért az állam nem esett le tőle. Egyszer ugyan meghaltam közben, a kígyó harapott szét, de aztán rájöttem, hogy nagyon itt már elbukni nem lehet. Fasza volt, látványos, kicsit amolyan Injustice érzés. Na de az, hogy még egyszer le kellett nyomni a majom final bosst, majd az empty shell-jét, az totál szükségtelen szerintem. Oké, hogy nem volt már ezzel gond, de akkor is. Ezek szeirnt a true ending
az volt, hogy nem tette végül a fejemkre a koronát a vén majom, és jött az a kis rajzfilm, amiben majomatyaúristen lettem. :-D Összesen a secret boss nagyjából olyan 7-8 óra alatt ment le, messze az a legnehezebb boss a játékban.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Már többször is csak pár centire voltam a végcéltól. Meglesz ez előbb-utóbb. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Igen, elég volt belőle, már alig vártam a végét a játéknak. Ez meg már csak frusztrál. Nincs kedvem arra időt pazarolni, hogy milyen vessel, melyik curiokkal, milyen gourd, milyen transformation milyen stance kombinációval nem akkora szopás ez az egész.
-
PTM
senior tag
Egyelőre félreteszem, mert ez már nem szórakoztat kicsit sem. Lehet pár hét múlva előveszem és folytatom, de most azt érzem, ha még egy percet játszom vele, letörlöm a játékot és miszlikbe töröm a lemezt.
Aki ezt a bossharcot így kitalálta, tüzes vasat érdemelne a seggébe.
Lehet most besokalltál tőle, nem? Szerintem a két utolsó boss egy nagyon klassz része volt a játéknak, a true ending pedig igazán nagyszabású.
Előttük a 6. fejezettel viszont teli volt már a bucim, azt nagyon nem szerettem.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Egyelőre félreteszem, mert ez már nem szórakoztat kicsit sem. Lehet pár hét múlva előveszem és folytatom, de most azt érzem, ha még egy percet játszom vele, letörlöm a játékot és miszlikbe töröm a lemezt.
Aki ezt a bossharcot így kitalálta, tüzes vasat érdemelne a seggébe.
-
Peace
nagyúr
Reggel óta próbálom leverni, nem megy. Igazából még a közelében sem voltam. Ha valaminek van értelme, csinálom, de ennek nincs. Ez egy teljesen unfair bossharc a legerősebb felszereléseddel.
Szerintem ezt kihagyta a végigjátszók 80%. Egy átvezető videóért nincs értelme megcsinálni.
Az RNG szánalmasan szar benne, és abszolút ellened van.
YT-on nézd meg azért szerintem.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Reggel óta próbálom leverni, nem megy. Igazából még a közelében sem voltam. Ha valaminek van értelme, csinálom, de ennek nincs. Ez egy teljesen unfair bossharc a legerősebb felszereléseddel.
Szerintem ezt kihagyta a végigjátszók 80%. Egy átvezető videóért nincs értelme megcsinálni.
Az RNG szánalmasan szar benne, és abszolút ellened van.
-
PTM
senior tag
Nem ér ez annyit az életemből szerintem. Ez egy unfair boss, inkább értelmes dologra fordítom ezt az időt. Lehet meg se nézem Yt-n sem, végigtoltam a játékot, lepörgött a credits, nincs hiányzérzetem.
Őszintén, mi értelme 10+ órát egy unfair harcra fordítani? Az első fázisát se tudom megcsinálni, a másodikba semmi értelme átmenni minden nélkül.
Fázisról:
Nincs hagyományos értelemben vett második fázisa. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Nem ér ez annyit az életemből szerintem. Ez egy unfair boss, inkább értelmes dologra fordítom ezt az időt. Lehet meg se nézem Yt-n sem, végigtoltam a játékot, lepörgött a credits, nincs hiányzérzetem.
Őszintén, mi értelme 10+ órát egy unfair harcra fordítani? Az első fázisát se tudom megcsinálni, a másodikba semmi értelme átmenni minden nélkül.
-
S e t h
nagyúr
Na megnéztem ezt a secret bosst. Kétharmadát, háromnegyedét már le tudom venni a HP-jának, de nincs nagyon kedvem hozzá az a baj. Remélem nincs második fázisa, mert akkor most hagyom abba.
Pedig megéri azért ami utána jön, vagy youtube megnézés, de ott meg nem éled át, katartikus.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na megnéztem ezt a secret bosst. Kétharmadát, háromnegyedét már le tudom venni a HP-jának, de nincs nagyon kedvem hozzá az a baj. Remélem nincs második fázisa, mert akkor most hagyom abba.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
A játék elejéről Erlang a secret boss.
Hozzá össze kell szedni a képeket a havas szentélybe és ott mész át hozzá.
Na, akkor meg van dolog.
-
SoulReaver
veterán
Nem tudom mi a secret boss, egyelőre szívok a
a második majom második fázisával, az első az gyerekjáték, de a másodikban még elhullok egyelőre. Great Sage's Broken Shell Remélem ezután már nincs még egy boss.
A játék elejéről Erlang a secret boss.
Hozzá össze kell szedni a képeket a havas szentélybe és ott mész át hozzá.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
A Cloud Step nagyon jó, azt én maxolva tartottam, vagy közel hozzá. A Pluck of Many-nél rácsesztem párszor ennél a bossnál (
), de a végső taktikára már nem emlékszem. Bááár, de, mertmert engem támadtak meg 
. Az első erős (főleg, hogy kimaxoltam), az utóbbinál elvileg lett volna azért jobb is.több mint valószínű, hogy tuningos Serpentscale Setet használtam, az pedig biztos, hogy a Wandering Wright és Red Tides is fix pont volt Visszanéztem most a fightot, óriási mázliajim voltak.
A végén simán halhalttam volna akár én, és akkor ki tudja mennyi ideig ragadok még be ennél a mocsoknál.Azt elég trógernek tartom, hogy a végső harcnál az arénát láthatatlan fal veszi körül, simán beleakadsz, ami halálos is lehet. Illetve, a víz alatti kövekben történő elakadás is legalja, nyomom a sprintet, és egyhelyben állok, mert elakadok a kőben.
Szeirntem ezek nélkül is elég OP volt a boss,, teljesen feleslegesek bele az ilyen szivatások.
-
PTM
senior tag
Én is átvariáltam, a Pluck of Many semmit se ér ennél a bossnál. Az első fázis easy, négypöttyös cirtical hitekkel öt körből megvan, no damage.
Na a második fele. Azt tudtam, hogy a legyező kell hozzá, én azt használtam, és a pluckról minden pontot áttettem cloudstepre. Az utolsó páncél volt rajtam, a szöcskefejes. Resurecction pill is kéznél volt, de végül az nem kellett. A nagyfejű Wight meg a nagy szablyás majom transofrmation mentett meg a végén. Spelleket is reseteltem tablettával.
Rohadt kemény volt, ez bőven From nehézségű boss, nekem ez volt a játékban a legnehezebb.
Szegény majom, jól ottmaradt a végén a borostyánban, Wukong lett belőle. Kíváncsi vagyok, a regényben hogy van, még nagyon az elején járok. A Cloud Step nagyon jó, azt én maxolva tartottam, vagy közel hozzá. A Pluck of Many-nél rácsesztem párszor ennél a bossnál (
), de a végső taktikára már nem emlékszem. Bááár, de, mertmert engem támadtak meg 
. Az első erős (főleg, hogy kimaxoltam), az utóbbinál elvileg lett volna azért jobb is.több mint valószínű, hogy tuningos Serpentscale Setet használtam, az pedig biztos, hogy a Wandering Wright és Red Tides is fix pont volt -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Én már arra is felkészültem, hogy ezt nem fogom tudni megcsinálni. Azt hiszem négyszer próbáltam, de a feléig ha sikerült levernem. Az nem is lenne rossz, csak nem éreztem a harcot. Farmoltam inkább szórakozásból a trófeákhoz, tettem-vettem játékon kívül is, majd lefekvés előtt nekimentem csak úgy az esélytelenek nyugalmával. Szó szerint egy hajszálon múlt, de én vittem be a végső ütést.

Lehet, hogy csak nagyon sokára jön újra össze ha akkor nem sikerül, de sikerült.
Reddit és YT tippeket én is néztem, tudtam, hogy melyik a jó vessel hozzá. Viszont eredményesebb voltam a megszokott transform + spell kombóval.
Én is átvariáltam, a Pluck of Many semmit se ér ennél a bossnál. Az első fázis easy, négypöttyös cirtical hitekkel öt körből megvan, no damage.
Na a második fele. Azt tudtam, hogy a legyező kell hozzá, én azt használtam, és a pluckról minden pontot áttettem cloudstepre. Az utolsó páncél volt rajtam, a szöcskefejes. Resurecction pill is kéznél volt, de végül az nem kellett. A nagyfejű Wight meg a nagy szablyás majom transofrmation mentett meg a végén. Spelleket is reseteltem tablettával.
Rohadt kemény volt, ez bőven From nehézségű boss, nekem ez volt a játékban a legnehezebb.
Szegény majom, jól ottmaradt a végén a borostyánban, Wukong lett belőle. Kíváncsi vagyok, a regényben hogy van, még nagyon az elején járok. -
PTM
senior tag
Én már arra is felkészültem, hogy ezt nem fogom tudni megcsinálni. Azt hiszem négyszer próbáltam, de a feléig ha sikerült levernem. Az nem is lenne rossz, csak nem éreztem a harcot. Farmoltam inkább szórakozásból a trófeákhoz, tettem-vettem játékon kívül is, majd lefekvés előtt nekimentem csak úgy az esélytelenek nyugalmával. Szó szerint egy hajszálon múlt, de én vittem be a végső ütést.

Lehet, hogy csak nagyon sokára jön újra össze ha akkor nem sikerül, de sikerült.
Reddit és YT tippeket én is néztem, tudtam, hogy melyik a jó vessel hozzá. Viszont eredményesebb voltam a megszokott transform + spell kombóval.
-
S e t h
nagyúr
Én ott már bújtam a youtube videókat, mert megállt minden tudományom, nagyon erős lett az ellenfél, már nem is tudom mennyit szívtam ott, hányszor variáltam a szetteket, skilleket, de megérte.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Nem tudom mi a secret boss, egyelőre szívok a
a második majom második fázisával, az első az gyerekjáték, de a másodikban még elhullok egyelőre. Great Sage's Broken Shell Remélem ezután már nincs még egy boss.
-
PTM
senior tag
Azt most nem akartam megemlíteni, de igen.

Nekem azzal lehet, hogy szerencsém volt, de a játék csúcsa szerintem. -
S e t h
nagyúr
A titkos endgame boss, illetve ami utána van, na attól maradt tátva a szám.
A majom boss könnyed esti kikapcsolódás volt nekem a secrethez képest, de valahol nem is csoda, meg kellett érte küzdeni az azt követő élmény miatt. -
PTM
senior tag
Első
a másodikkal egyelőre nem bírok.majom lement, Ez is egy nyomorult olcsó trükk, hogy betesznek a végére
két bossharcot, gyakorlatilag négy fázist. Kinyalhatják a seggem.
Nekem is ugyanez a fázis okozta a legtöbb fejtörést.
Mármint a Stone Monkey második fázis, de már ahogy értem, azon átjutottál.
De szerintem nagyon fasza az endgame, tetszettek a végső harcok. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Első
a másodikkal egyelőre nem bírok.majom lement, Ez is egy nyomorult olcsó trükk, hogy betesznek a végére
két bossharcot, gyakorlatilag négy fázist. Kinyalhatják a seggem.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na, final bossnál vagyok.
Egy órát most eljátszogattam vele, vagyis ő velem. Első fázis sima liba, a másodikbqn az osztódásos résztől szopó, pedig már eljutottam oda is, hogy ismét egyedül lett. De még gyakorolni kell, meg all banes védő gyógyszert kéne gyártanom, és akkor meglesz. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Megjártam a
Ez meglett nagyjából hat próbálkozás után, de nyeltem a pirulákat előtte és közben is.malac gyomrát is. A repülő bogártól idegbajt kaptam, mire rájöttem, hogy az RT-t végig húzva kell tartani, és nem rángatni, így belement vagy 5-6 próbám.
Ez a repkedős rész nekem nem jön be, minden pálya teljesen üres, egy növény nincs, amit felszedhetnél, mehetsz keresgélni a nyomorult bossokat. Pföjj. Jöhet a végjáték holnap.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Bízom benne, hogy a következő részben már észnél lesznek, illetve, ha még javítják is a gameplay hiányosságait, akkor kiváló lehet a folytatás.
Na de még ott nem tartunk, addig még van pár boss, akinek feküdnie kell. :-D
Na lement
Nem kellett hozzá semmi legyező. Hazajöttem, és harmadik próbára levágtam.biciklis. Utána állatkerti sétán vettem részt, előbb egy villámos
próbálkozott, majd egy fagyosorrszarvú szarvas sikertelenül. Már mindkettő a dögkútban van. Igaz, előbbi kicsit próbára tett, vagy egy jó félórát elszarakodtam vele., Amúgy ez a
benne van a regényben is, most olvasom. Rögtön a legelején megkapja a majom, pár tíz oldalt követően.felhőn utazás Vajon mi van még hátra?
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Bízom benne, hogy a következő részben már észnél lesznek, illetve, ha még javítják is a gameplay hiányosságait, akkor kiváló lehet a folytatás.
Na de még ott nem tartunk, addig még van pár boss, akinek feküdnie kell. :-D
-
PTM
senior tag
Itt levettem performance-ra, de semmi különbség nincs, ugyanolyan szar. Amúgy balanced-ben tolom, de ha nagyon gatya, akkor leveszem.
Szerintem az szomorú azért, hogy közel egy év alatt nem tudták felpeccselni a játékot úgy, hogy ez a frame gond megszűnjön. Nem jó reklám ez a flagship sony konzolnak, még akkor sem, ha ez egész biztosan optimalizálási probléma.
A konzol szerint 56 órája játszom a játékkal, gondolom lesz 70 körül, mire végzek vele.
Igen, ez az UE5 és első nagy játék elég szerencsétlen kombináció. Wukong után belenéztem a Pro patchelt GoW Ragnarökbe, majd végigjátszottam a Forbidden West DLC-jét. Ezek first party játékok az igaz, de technikailag mindkettő egy egészen más szint.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Balanced-ben játszod? Nekem Balanced--ben, szintén Prón, több helyen leesett a framerate, főleg a játék második felében. De ennél a bossnál nem emlékszem ilyenre. Lehet, hogy aztán szaggatott persze, csak már elfelejtettem.
Na de kíváncsi leszek majd akkor, hogy mit gondolsz a fejezet többi részéről.
Itt levettem performance-ra, de semmi különbség nincs, ugyanolyan szar. Amúgy balanced-ben tolom, de ha nagyon gatya, akkor leveszem.
Szerintem az szomorú azért, hogy közel egy év alatt nem tudták felpeccselni a játékot úgy, hogy ez a frame gond megszűnjön. Nem jó reklám ez a flagship sony konzolnak, még akkor sem, ha ez egész biztosan optimalizálási probléma.
A konzol szerint 56 órája játszom a játékkal, gondolom lesz 70 körül, mire végzek vele.
-
PTM
senior tag
Arra gondoltam hirtelen. Igen, azt használtam közben én is egyszer. A legrosszabb ennél a bossnál a frame rate. Elképesztő mód beszaggat Pron.
Ma leverem a biciklis genyát. :-D
Balanced-ben játszod? Nekem Balanced--ben, szintén Prón, több helyen leesett a framerate, főleg a játék második felében. De ennél a bossnál nem emlékszem ilyenre. Lehet, hogy aztán szaggatott persze, csak már elfelejtettem.
Na de kíváncsi leszek majd akkor, hogy mit gondolsz a fejezet többi részéről.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
PTM
senior tag
Köpeny?
Hirtelen nem tudom, mire gondolsz most.A fireproof mantle-re, hogy védjen a tűz ellen.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Köpeny?
Hirtelen nem tudom, mire gondolsz most. -
PTM
senior tag
Na, nem is tudtam, hogy lehet azt használni. Meg fogom ölni rendesen, tegnap már csak vagy két milliméter HP-ja volt, amikor kinyírt. Azt hittem kidobom a tévét. :-D
Azt hiszem, hogy én a köpenyt használtam hozzá, már nem tudom. Ezt a bosst éppen elég jól meg tudtam csapdosni és viszonylag gyorsan meg is lett.
De amúgy tök érdekes, mert van pár könnyűnek mondott amin meg nagyon nehézkesen jutottam át, legalábbis én annak éreztem.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na, nem is tudtam, hogy lehet azt használni. Meg fogom ölni rendesen, tegnap már csak vagy két milliméter HP-ja volt, amikor kinyírt. Azt hittem kidobom a tévét. :-D
-
Szoke1982
senior tag
Nekem azzal soha nem volt bajom, ha egy boss nehéz volt. Megettem én már a teljes soulsborne-szériát reggelire, jó néhány alkalommal. De amikor valami unfair, azt nem szeretem.
Ha a fight végén felrajzolja a tűzpiros körét, annak határa vonatkozzon rá is, ne csak rám. Az nem oké, hogy ő kedve szerint sétál-repül át rajta, és nem tudod elérni a támadásaiddal, de neked a körön belül kell maradni. Ezzel az erővel fagyasszon be egy nyomorult harmattcseppbe a harc elején, ahonnan a végéig nem tudok kijönni, és közben üssön kedvére.
Ha jól emlékszem használtam a legyezőt , és akkor onnan kijössz egyből és nem lesz ott szívás. Én csak így tudtam megölni!
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Nekem azzal soha nem volt bajom, ha egy boss nehéz volt. Megettem én már a teljes soulsborne-szériát reggelire, jó néhány alkalommal. De amikor valami unfair, azt nem szeretem.
Ha a fight végén felrajzolja a tűzpiros körét, annak határa vonatkozzon rá is, ne csak rám. Az nem oké, hogy ő kedve szerint sétál-repül át rajta, és nem tudod elérni a támadásaiddal, de neked a körön belül kell maradni. Ezzel az erővel fagyasszon be egy nyomorult harmattcseppbe a harc elején, ahonnan a végéig nem tudok kijönni, és közben üssön kedvére.
-
Peace
nagyúr
Hehe, ez a
vicces. Konkrétan úgy beesik nála frame mindig, még performance módban is, hogy szinte játszhatatlan. És amilyen rohadék, ez nagyon nem segít egyelőre.biciklis csávó Már a körben vagyok nála a végén, hamarosan meglesz, de írtó unfair szerintem ez a boss. Hozzá képest mi lófaszjóskák vagyunk. Ott PC-n is volt baj, emlékszem. Pedig szinte végig ment gyönyörűen 144-el. És undorító a boss! Én is azt hittem, hogy kemény vagyok, aztán úgy szétkapott, hogy csak pislogtam.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Hehe, ez a
vicces. Konkrétan úgy beesik nála frame mindig, még performance módban is, hogy szinte játszhatatlan. És amilyen rohadék, ez nagyon nem segít egyelőre.biciklis csávó Már a körben vagyok nála a végén, hamarosan meglesz, de írtó unfair szerintem ez a boss. Hozzá képest mi lófaszjóskák vagyunk. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
PTM
senior tag
Lement a Chapter 5 final boss. Tobb reszletben vagy 2 orat elpocsoltem nala, a legnagyobb szivas
az orias kardos tamadasa volt, azt nagyon nehezen tudtam dodgeolni.
Megdolt a survivor elmeletem is, visszaraktam smash stance-re, ugy sikerult leverni.Osszessegeben ez a fejezet nagy csalodas, amolyan toltelek volt.
Ötből négyszer engem is azzal rakott inasba.

Kíváncsi leszek a 6. fejezetre, szerintem az egy mélypont ahogy van. De a legvége meg kárpótol. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Lement a Chapter 5 final boss. Tobb reszletben vagy 2 orat elpocsoltem nala, a legnagyobb szivas
az orias kardos tamadasa volt, azt nagyon nehezen tudtam dodgeolni.
Megdolt a survivor elmeletem is, visszaraktam smash stance-re, ugy sikerult leverni.Osszessegeben ez a fejezet nagy csalodas, amolyan toltelek volt.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Chapter 4 vége, lement a final boss.
Összességében eddig ez a terület jött be a legjobban, és itt azért már a mobok is, és a bossok is erősödtek. Sajnálom, hogy a
nem ment le végül, de annyi baj legyen.Scorpionlord A final bossba belement tegnap közel két óra, már csak milliméterekre voltam a sikertől, de nem ment. Ma reggel meg a harmadik próbálkozásra levertem.
Így a játék kétharmadánál azt látom, hogy a stance-eket semmi értelme fejleszteni, survivorra pakolva mindent úgy vettem észre, hogy erősebb buildet lehet csinálni. Ezt a fejezetet már így toltam végig.
Jöhet az ötödik.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na, lement
Duskveil. Rohadt szemét egy boss, ötödik próbára lement szerencsére, és mázli, mert akár pár órára meg is akaszthatott volna. megjelent scorpionlord, azt hittem, hogy a záróboss után hal meg, így meglepett.
De legalább eldőlt a sorsa. -
Peace
nagyúr
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
PTM
senior tag
-
Peace
nagyúr
Az a bajom ezzel a játékkal, hogy ezeket a küldiket nem tudod guide nélkül megcsinálni. Van olyan secret terület, mint pl ez, amit magadtól meg se találsz. Meg honnan kéne tudnod, szintén magadtól, hogy az uccsó fázisához egy tű kell? Ember nincs, aki ezt kiszopja az ujjából.
A könyvet megvettem, el is kezdem olvasni hétvégén. Jó lenne érteni is miről szól ez a játék. :-d
Milyen könyv?
Én is rengeteg dolog mellett elmentem volna, ha nem nézek YT guide-ot.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Meg a játék végén kapod meg azokat az itemekkel, amikkel magad is tudsz pl. menő gyógyszert főzni. Mint ahogy a jó armorok is chapter 5-től indulnak. És ahogy az arany cuccaidat is csak chapter 5 után tudod upgradelni a kovácsnál.
-
PTM
senior tag
Az a bajom ezzel a játékkal, hogy ezeket a küldiket nem tudod guide nélkül megcsinálni. Van olyan secret terület, mint pl ez, amit magadtól meg se találsz. Meg honnan kéne tudnod, szintén magadtól, hogy az uccsó fázisához egy tű kell? Ember nincs, aki ezt kiszopja az ujjából.
A könyvet megvettem, el is kezdem olvasni hétvégén. Jó lenne érteni is miről szól ez a játék. :-d
Hát ja, én is úgy játszottam, hogy elolvastam PSNTrophies-on a missable listát. Anélkül egy csomó tartalmat elhagytam volna, meg vessel nélkül pokoli nehéz lehet egy ilyen boss. Állítólag a könyvben Sun Wukong is használt vesselt, de hát kösz.

-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Az a bajom ezzel a játékkal, hogy ezeket a küldiket nem tudod guide nélkül megcsinálni. Van olyan secret terület, mint pl ez, amit magadtól meg se találsz. Meg honnan kéne tudnod, szintén magadtól, hogy az uccsó fázisához egy tű kell? Ember nincs, aki ezt kiszopja az ujjából.
A könyvet megvettem, el is kezdem olvasni hétvégén. Jó lenne érteni is miről szól ez a játék. :-d
-
PTM
senior tag
A főboss előtt? Már jártam nála, az uccsó fázisáig eljutottam, azért keresem a tűt.
A boss szemben van a shrine-nal, jobbra is van egy kijárat, jártam jobb oldalon ott.
Jaja tényleg, írtad is. A lila talizmános küldetés miatt írtam, az utolsót nem lehet megszerezni ha előbb mész a főboss arénájába. Hacsak azóta nem változott ez meg.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Itt Duskveil a tűs boss, ő dobja.

Scorpion Lord lore-ja egyébként kapcsolódik a Journey to the Westhez ( ), keress rá ha érdekel. Van egyfajta mélysége ennek a játéknak, amire én nem is gondoltam közben. Igaz, a regényt nem olvastam.miért piál és miért támadja meg Duskveilt Egy kicsit későbbi tipp, de lehet, hogy tudod. A chapter végén először egyenesen menj fel a lépcsőkön tovább, ne fordulj jobbra.
A főboss előtt? Már jártam nála, az uccsó fázisáig eljutottam, azért keresem a tűt.
A boss szemben van a shrine-nal, jobbra is van egy kijárat, jártam jobb oldalon ott.
-
PTM
senior tag
A tűs boss most az, amelyik dobja a tűt, vagy az, amelyikhez kell? Final boss, chapter 4.
Mert ha az, amelyik dobja, azt megkeresem, és otthagyon ezt a barmot.
Itt Duskveil a tűs boss, ő dobja.

Scorpion Lord lore-ja egyébként kapcsolódik a Journey to the Westhez ( ), keress rá ha érdekel. Van egyfajta mélysége ennek a játéknak, amire én nem is gondoltam közben. Igaz, a regényt nem olvastam.miért piál és miért támadja meg Duskveilt Egy kicsit későbbi tipp, de lehet, hogy tudod. A chapter végén először egyenesen menj fel a lépcsőkön tovább, ne fordulj jobbra.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Amúgy ha tudtam volna, akkor nem baszarintok el rá két órát tegnap. :-D
Egy bajom volt vele, hogy éreztem, hogy nem vagyok elég erős hozzá még, pellettekkel sem. Néztem videókat róla, és azt láttam, hogy más sokkal nagyobbakat sebzett a brute force támadásokkal, gyakorlatilag azzal le is tolta.
Mint Tree Sentinel a játék elején Elden Ringben. Én azt is lenyomtam ott :-D 7-8 órám ment el rá, de levertem. :-D Utána tudtam csak meg, hogy azt nyugodtan ott is hagyhattam volna a játék feléig akár. :-D
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
Peace
nagyúr
A következő bosshoz kell valamilyen weaving needle, amihez pedig ezen a bosson át vezet az út egy guide szerint.
Ezért küzdök vele, hogy meglegyen a tű, és a kövi boss utolsó fázisában tudjam használni.
Most olvasom, hogy nem is ezt kell lenyomni hozzá, hanem Dustveil-t, akit még nem találtam meg.
Mindegy, lenyomom.
A tűs boss-ról beszéltem.
-
PTM
senior tag
A következő bosshoz kell valamilyen weaving needle, amihez pedig ezen a bosson át vezet az út egy guide szerint.
Ezért küzdök vele, hogy meglegyen a tű, és a kövi boss utolsó fázisában tudjam használni.
Most olvasom, hogy nem is ezt kell lenyomni hozzá, hanem Dustveil-t, akit még nem találtam meg.
Mindegy, lenyomom.
Mást értetek a következő boss alatt.
A skorpió nem kell a tűhöz. Ő dob pár hasznosat, illetve achievementhez/trófeához kell ha az érdekes. Bár ahhoz NG+ alatt is le lehet győzni. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
A következő bosshoz kell valamilyen weaving needle, amihez pedig ezen a bosson át vezet az út egy guide szerint.
Ezért küzdök vele, hogy meglegyen a tű, és a kövi boss utolsó fázisában tudjam használni.
Most olvasom, hogy nem is ezt kell lenyomni hozzá, hanem Dustveil-t, akit még nem találtam meg.
Mindegy, lenyomom.
-
Peace
nagyúr
Nem is baj, ha látja. Nehogy ugyanígy járjon. Már ha tényleg annyira meg akarja ölni. Nekem is a következő boss simán lement, aztán nem találtam utána a helyén a skorpiót. De Google segített a helyzetfelismerésben. Nem sirattam annyira. Dropjai sem hiányoztak a játék során.
-
PTM
senior tag
-
Peace
nagyúr
Amúgy ennél a bossnál érzem először, hogy ez egy unfair fight. Ha erőből nem tudod ledarálni Wright, pluck of many és merevítővel, akkor esélytelen, mert ő bedarál. Lvl 64 vagyok most, megnéztem, lvl 80-tól ajánlják, szerintem még kell pelleteket készítenem meg pár szintet lépkednem.
Most reggel kaptam idegbajt, már csak kb 2 milliméter HP-ja volt, amikor agyonvágott.
Ez a fight nagyon sokban múlik azon, hogy az RNG mit dob.Én elengedtem pár próbálkozás után. Aztán a következő boss fightnál meghal ugye "szegény" és onnantól már nem elérhető. Nem is bántam.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Nem vagyok hozzászokva, de most megakasztottak. Chapter 4
Secret Area, Scorpionlord. Ehhez képest a Vangauard Tiger rózsaszín bugyis kislány volt. Már vagy 25 próbám van benne, nem boldogulok egyelőre. Kb 20% HP-je marad és végem.
Amúgy ennél a bossnál érzem először, hogy ez egy unfair fight. Ha erőből nem tudod ledarálni Wright, pluck of many és merevítővel, akkor esélytelen, mert ő bedarál. Lvl 64 vagyok most, megnéztem, lvl 80-tól ajánlják, szerintem még kell pelleteket készítenem meg pár szintet lépkednem.
Most reggel kaptam idegbajt, már csak kb 2 milliméter HP-ja volt, amikor agyonvágott.
Ez a fight nagyon sokban múlik azon, hogy az RNG mit dob. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Nem vagyok hozzászokva, de most megakasztottak. Chapter 4
Secret Area, Scorpionlord. Ehhez képest a Vangauard Tiger rózsaszín bugyis kislány volt. Már vagy 25 próbám van benne, nem boldogulok egyelőre. Kb 20% HP-je marad és végem.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Végülis, igen. Mind a hárommal egyetértek. A második észrevétel engem is meglepett, úgy futottam mindig neki, hogy mi baj lehet, hisz úgyse, aztán meg is lepődtem.
A főboss harmadik fázisa azért elég tricky, még akkor is, ha már tudod mit kell csinálni. Én nem csináltam meg előtte azt a bizonyos mellékküldit, azzal könnyebb lett volna. Első boss lement a negyedik fejezetből,
itt azért a mobok már sokkal keményebbek. -
PTM
senior tag
Na befejeztem a 3. fejezetet. A
nem volt egyszerű, másfél órám volt benne, de végül sikerült elfektetnem.főboss harmadik fázisa elsőre lement.Az első és második fázisa Összességében talán ez a fejezet tetszett legkevésbé, értelmetlenül nagy területek voltak benne.
Mik voltak amúgy itt a jogos kritikák?
Ami nekem megmaradt és egyetértek velük, bár nem zavartak nagyon:
- A játékban eddig nem lehetett sehonnét leesni, itt váratlanul igen - A pagodában a két boss gagyi - Szintén a túl nagy térkép -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Na befejeztem a 3. fejezetet. A
nem volt egyszerű, másfél órám volt benne, de végül sikerült elfektetnem.főboss harmadik fázisa elsőre lement.Az első és második fázisa Összességében talán ez a fejezet tetszett legkevésbé, értelmetlenül nagy területek voltak benne.
Mik voltak amúgy itt a jogos kritikák?
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Ez tűnik eddig a legkönnyebbnek. Az a
rész nagyon nem jött be. APagodás másodikra lement, asárkány boss vicc volt, apagodás villámos csa kb. negyedik próbára. Szerintem lassan a vége felé járok majd.j -
PTM
senior tag
Be is fejeztem a chaptert, jo volt a vege.
Az a secret boss, a nagy rák klassz volt, meg a buddhaszemek utani kolosszus is.
Wind Saget parszor ugy probaltam, hogy meg nem volt meg a megfelelo buzoganyom, meg a wind tamer se, ugy is majdnem meglett, de ezekkel azert sokkal egyszerubb volt.A fejnelkuli gitaros ficko meg a zeneje halali.
Hogy tetszik a harmadik fejezet?
Nekem minden jogos kritika ellenére is az volt talán a kedvencem, annyira bejött a hangulata. -
Ctrl+Alt~Del
őstag
Be is fejeztem a chaptert, jo volt a vege.
Az a secret boss, a nagy rák klassz volt, meg a buddhaszemek utani kolosszus is.
Wind Saget parszor ugy probaltam, hogy meg nem volt meg a megfelelo buzoganyom, meg a wind tamer se, ugy is majdnem meglett, de ezekkel azert sokkal egyszerubb volt.A fejnelkuli gitaros ficko meg a zeneje halali.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
Én most jutottam a játékhoz, Chapter 2 végénél járok, eddig két boss volt a játékban: a
és aWhiteclad Noble Tiger Vanguard. A többi egy vicc volt.
Összességében tetszik a játék, nagyon hangulatos, de két boss "közti úton" gyakoratilag semmi nincs benne.
Tegnap hallottam, hogy 110 boss van a játékban, ez már Elden Ring-féle bosszsúfolás.
-
markknight
nagyúr
Sikerült végre a Chapter 4. boss elég nehéz volt, főleg a pálca vagy mi a tököm nélkül. Már konkrétan azon a szinten voltam, hogy törlöm az egészet a mentésemmel együtt. Érdemes volt kitartani.
-
markknight
nagyúr
Azért ez a pókcsajszi eléggé nerfelve lett a traileres bemutatkozóhoz képest, már ami a megjelenését illeti

Türelmetlenségem miatt kicsit vért izzadtam a Chapter 3-mas bossal és ahogy észrevettem még csalt is. Ezeket a cutscenes ütéseket egyszerűen sehogy nem tudtam kivédeni, tehát kb full életnyit leszedett a harc alatt, szóval szépen lassan, dodgeolgatva kellett elintéznem. Ráadásul olyan is volt, hogy leütöttem róla az arany páncélt és úgy esett össze, hogy amúgy rajta volt, de az animációt előtte meg mutatta, hogy felválik. Érthetetlen. A chapter 2-tes final boss szerintem keményebb volt mint ez, főleg ezek miatt. Amúgy az is érdekes volt ennél a Yellowbrow-nál, hogy néha messzebb voltam mint amennyire kellett volna és úgyis elért a támadása, máskor közelebb állva pedig nem.
-
Szoke1982
senior tag
Közben lenyomtam a második chaptert is, eléggé kemény volt nekem ez a boss. Újra kellett osztanom a skilleket, meg elmenni grindolni hátha találok valamit. Most nézem youtube-on és teljesen más taktikával szedtem le és még ott a srácnak volt valami cucc amivel meg tudta állítani a homokot.. Na nem baj, haveromat mindig oltogatom, hogy vadul guideozik ezekben a játékokban, ezért én csak utólag fogom megnézni
Akkor jó ha te jössz rá, épp ez a lényege szerintem!
Gratu.! -
markknight
nagyúr
Közben lenyomtam a második chaptert is, eléggé kemény volt nekem ez a boss. Újra kellett osztanom a skilleket, meg elmenni grindolni hátha találok valamit. Most nézem youtube-on és teljesen más taktikával szedtem le és még ott a srácnak volt valami cucc amivel meg tudta állítani a homokot.. Na nem baj, haveromat mindig oltogatom, hogy vadul guideozik ezekben a játékokban, ezért én csak utólag fogom megnézni
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB, akku: 100%, szép állapotban
- Panasonic DMP-BDT171 3D-s Blu-Ray lejátszó 4K
- Lenovo X13s 13,3 Snapdragon 8cx Gen3 / 16 GB RAM / 256 GB SSD / akku: 96%
- Apple iPad 10.2 2021 64 GB Wifi + Cellular (4G), Logitech billentyűzetes tok + UAG Metropolis tok
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB, akku: 98%, szép állapotban
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- HP ELITE 8000 SFF PC: passzív VGA HDMI, C2D E8400 + 4GB RAM
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Dell Precision 3571 i7-12700H 32GB 1000GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Nem tudom, hogy akarom-e ezt ismét végigtolni, azt a végeláthatatlan sok bosst.
le

Hirtelen nem tudom, mire gondolsz most.


