Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jdeutsch

    tag

    válasz bl4ze #129 üzenetére

    Szép reggelt Neked és mindenkinek!

    Kérted hogy az általad korábban tapasztalt hiányosságokat nézzem meg az M30-on, megtettem,
    és mint írtam is, a kérdéses alkalmazások hibátlanul mennek.
    A Hsz-edből azt érzékelem hogy komoly előítéletekkel vagy felvértezve a Teclast termékekkel szemben, (minden bizonnyal nem alaptalanul, -korábbi tapasztalatok!) ha mindezt nem tudod semlegesíteni akkor
    NE vegyél TECLAST M30-at!!! Nem állítom hogy hibátlan termék, /mint írtam is picit "nehéznek" érzem a fém ház miatt, -össze hasonlítva a Samsung Galaxy Tab S3-al,=minden műanyag,- a hangja (saját hangszóróin!) nem "hifi torony" minőség,-nincs mély hang,- de nem is várom el tőle, más gyártók sem jobbak e téren/
    A fiam fent említett retina kijelzős pár hónapos Samsungjával összevetve -állítása szerint,- (szubjektív vélemény) semmiben nem marad el attól pedig az még most is 2x annyiba kerül mint az M30!
    Játékra sem Ő nem használta, és én sem fogom. (véleményem szerint a Tablet nem arra való!!!)
    Képeket nem készítettem róla, mivel pontosan olyan mint a neten fellelhető fotókon látható, élőben talán jobban érezhető a minőségi kidolgozás, de ezt az általam készített fotó sem érzékeltetné.
    Végül de nem utolsó sorban figyelmedbe ajánlom nézz utána 6-7 évvel ezelőtt honnan indultak a ma favorizált
    márkák / Huawei, Xiaomi,/ és hol tartanak ma? A Teclast-nak még van pár éve, nekem ,-veled ellentétben,-
    nincs tapasztalatom a korábbi modellekkel kapcsolatosan, de változatlanul állítom az M30 ár/érték tekintetében verhetetlen készülék.
    Remélem tudtam segíteni!
    Üdv:DJ

Új hozzászólás Aktív témák