Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Az az érzés, mikor kb fél év szenvedés után rájössz, hogy mi a gond a taskoddal, és végre működik appként is, igazán felemelő! :C :DDD

    Csináltam Javascriptben és egy HTML alapú webview Scene segítségével egy komplett SoundCloud lejátszót, mert nagy zenebolondként nem volt elég számomra az SC app által nyújtott minőség... :D Ez működik, ahogy kell, de csak a Taskerből taskként futtatva. Ha az AppFactory-vel próbáltam exportálni, sosem jött össze a dolog... És ez hasonlóképp volt a többi kicsit komolyabb JS alapú taskjaim esetében is.

    Eddig annyira nem izgatott a dolog, de most át kellett volna küldenem a projektet app formájában egy kollégának. Ezért ma kb az egész délelőttöm debuggolásra ment rá, mivel sehogyan sem akaródzott működni a dolog.

    A logok alapján az jött le elsőnek, hogy az app motor nem szereti a functionöket, így széttúrtam a kódot, és végeredményül kaptam egy csúnya, hosszú, de exceptionmentes kódot. Viszont ez sem segített sokat. Már majdnem feladtam, aztán, afféle végső ötletként beszúrtam egy HTTP Get-et inaktívként a taskba, és láss csodát, müködik az app! :C

    Viszont, amit nem értek, hogy én extra permissionnek direkt beírtam az INTERNET-et, mégsem adta meg az App Factory ezt a jogot...

    Szóval bárkinek, aki JS, Shell, vagy SL4A kódból próbál appot faragni, melegen ajánlom, hogy a leírt letiltott task elem segítségével biztosítsa a jogokat, mert a Tasker valamiért az Extra permissionökkel nem tud mit kezdeni! :)

    Szvsz: végre van egy nagyon kicsi, és gyors SoundCloud alkalmazásom, ami sokkal szebb minőségben tolja a zenéket! :)

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák