Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    Sziasztok!

    Rengeteg leírást találtam a Taskerről, magyarul is, angolul is, de próbálgatva a step-by-step leírásokat a gyakorlatban is megvalósítani, arra kellett rájönnöm, hogy öreg vagyok én már ehhez... :(

    Annyit szeretnék, hogy egy ikonra bökve induljon el az I'm sleeping alkalmazás kizárólag widgettel indítható ad-hoc szundi módja (a telefont "néma" módba vágja adott időre, pl. 12 órára, whitelist-tel), és egyúttal kapcsoljon ki a mobilnet, ha pedig még egyszer megbököm az ikont, akkor kapcsoljon vissza a net, és a korábban beállított profil aktiválódjon vissza (esetleg a "normál", rezgések nélküli, ha ezt így egyszerűbb kivitelezni).

    De fordítva is jó, ha az I'm sleeping widgetre bökve kapcsolódna ki a mobilnet, bár akkor meg a net visszakapcsolása a problémásabb, mert a szundi módot nem az app bezárásával szoktam kilőni (furcsa mód a szundi alatt az nem is fut, sokszor még a gyorsítótárban sincs), hanem a teló "normál" módba állításával.

    Sajnos elvesztem a változókban, feltételekben, és a fenti dőlt betűs részt szem előtt tartva nem is akarom megérteni a felfoghatatlant, úgyhogy ha egy profi - akinek mindez szimpla ujjgyakorlat - megszánna, és megcsinálná ezt helyettem, és azt beimportálhatnám, akkor örökké hálás lennék a Tasker topik közösségének. :R

    A végén az egészből - rövid taskeres pályafutásom lezárásaként - csinálnék egy apk-t, hogy egy Tasker nélküli telón tudjam használni ezt a remek funkciót.

    Remélem nem tartjátok pofátlannak a kérésemet, de tényleg képtelen vagyok felfogni ezt a Tasker-logikát, a letölthető példák ellenére, nekem sajnos nem (erre) áll rá az agyam. :(((

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák