Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ERPY

    őstag

    válasz Teasüti #148 üzenetére

    Hozzád fordulnék, de bárkihez szól aki tud segíteni.
    Már lassan ott tartok hogy megy a kukába a Tasker is, na nem mintha az alkalmazással lenne hiba, hanem egyszerűen nem tudom megoldani amit szeretnék.
    Wifi ki-be kapcsolásról lenne szó. Próbáltam megcsinálni amit ajánlottál, de vagy nem jó, vagy én voltam béna. Valszeg az utóbbi.
    Na szal leírom mi van nekem, csak ami ide tartozik, és egy hülyegyerek szintjén (ez lennék én) kérlek írd le hogy mit állítsak vagy javítsak.

    Otthoni profil:
    Ha wifi connected bármihez, akkor Auto Brightness OFF, Display Brightness 0

    Utcai profil:
    Ha wifi not connected semmihez, akkor Auto Brightness ON, Wifi OFF

    Wifi ellenőrzése profil:
    Minden 10 percben, Wifi set ON, if %WIFI ~ OFF

    Van még egy rakat beállításom, de az már nem ehhez tartozik, és mindegyik tökéletesen működik.

    A fent leírtakban biztosan nem okés valami (logikus mert akkor működne), de amit nem értek, hogy maguk a műveletek szuperül lefutnak, az Otthoni és az Utcai értelemszerűen okés.
    A wifi ellenőrzésekor szépen bekapcsol a wifi, kapcsolódik is a routerhez, át is vált 1-2 másodpercre Otthoni profilra az Utcai profilból ki is írja hogy kapcsolódva, majd kikapcsolja a wifi-t és visszavált Utcaira.
    Nemrég kezdtem a Taskerrel ismerkedést, szal nem vagyok profi, ezért is kérnék egy számomra lépésenkénti megoldást, hogy megtudjam oldani.

    Igazából ez azért lenne fontos, ha nem vagyok itthon ne zabálja le a wifikeresés az akksit, ellenben 10 percenként ha ránéz az csak olcsóbb energiából. :DDD

    A mobilnetem mindig aktív, azt sose kapcsolom ki, ha kell ottvan, ha wifi-n lóg a tella akkor meg úgysincs használva.

    Thx a segítséget előre is.

Új hozzászólás Aktív témák