Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz Shkiz0 #153746 üzenetére

    Egêszen pontosan 5670v2-ről volt szó, ha már. Felfogtam elsőre is. Biztos nem fogalmaztam elég érthetően.
    Ahol lecserélik az 5655-öket (márpedig a topik rendszeres olvasása alapján én úgy tudom, hogy manapság szokták cserélni őket újabbra, függetlenül a csomag sebességétől), oda mehetnek a refurbished 5670(v2)-esek, az új pro csomagokhoz meg mehet új HGW. Frissül az eszközpark T-nél is, Flipnél is, és még talán hoznak is vissza valamennyit az árukból ahelyett, hogy megvárnák, hogy szépen lassan elavuljon mind. Persze ez csak feltételezés részemről, de logikusabbnak és költséghatékonyabbnak tűnik, mint belemenni a firmware ilyen mértékű módosításába.
    Szoftverfejlesztésnél meg nem nagyon van olyan, hogy „simán”... Pl. nem árt, ha a hardver eleve úgy van tervezve, hogy lehetővé tegye azt a funkciót, amit pluszban hozzá akarnak adni. Persze valószínűleg CPU-val is meg lehet oldani, de akkor meg az a kérdés, hogy azt hogyan választották az eszköz tervezésekor, van-e benne annyi tartalék, hogy az addigi, eredetileg is tervezett funkciók stabilitását/sebességét nem befolyásolja... Biztosan meg lehet oldani, de az is elég valószínű, hogy nem „simán”

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák