Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz justflash #36301 üzenetére

    sztem olyanok véleményét kérte akiknek procurement területen van valós tapasztalata.

    a probléma tényleg annyi, hogy leírta, hogy beszerző oszt annyi. Arról, hogy a pozi operatív, stratégia, milyen nyelven kell szerődéseket írni, jogi vonal... arról semmit. De még a diploma tipusa sincs megjelölve és az se mindegy, hogy közgáz/nemzetközi jog vagy bölcsész. Ráadásul a cég is meghatározó.

    Legjobbb kiindulópont, a "Budaörs 400k". Ha ott annyi akkor Szfváron sztem 330-350knettot be lehet mondani. Densoban 300at... :) De ha vmi nagyon durva (Budaörs 400K miatt nem gondolom) tehát több nyelven tárgyal, szerődést ír, jogi részt mögérakja, alatta van 2-5db 6-10fős operativ/startégiai beszerző csapat tehát egy nagy cég pro procurement managere (felsővezető)akkor juttatásokkal az 1misi bruttó+céges autó + évi x misi bonusz is lehet.
    Szóval nagyon széles a sáv.

    más: A motivált munkavállallóban sztem sokkal inkább meghatározó, hogy, hogy érzi magát a cégnél milyen feladatokat kap, azokat mennyire élvezi, milyen munkatársai vannak... vagy sokaknak épp az, hogy HOt, hogy kezeli a cég.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák