Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz tisn #65060 üzenetére

    Pontosan. :K Nem az érdekel, hogy spórolók 2-3-4 ezret hanem az, hogy van olyan vasaló 15k-ért amivel nem szeretnék vasalni és van olyan amivel igen. Van olyan amivel kényelmes, könnyű jó érzés vasalni van olyan amivel nem. Az ár-ért arány azt jelenti, hogy az adott áron a legjobb minőségű dolog, én erre hajtok. :U

    lugosi:
    senkit sem ÉRDEKEL, hogy áthajtotok a piroson a vasúti átkelőben - be volt korábban linkelve egy videó, hogy áthajt valaki a piroson szóval azért csak érdekel benneteket, mert ezen ment a csámcsogás.

    De nem a vonatról a büntiről vagy arról van szó, hogy eltapos-e minket, hanem arról, hogy könnyű ítélkezni megfelelő beleélő képesség nélkül. Egyébként egyik sem életszerű mert attól, hogy átmegyek a piroson nem azt jelenti nem nézek jobbra meg balra, nyilván van megfelelő biztonsági ráhagyás, bár szabad jelzésnél is simán jöhet a vonat láttam már rá példát, tehát ugyanaz a gyakorlat akkor is mint mikor piros van. Ha előttünk éppen pirosra vált akkor nem fogok besatuzni mert még akár belém is csattanhat a mögöttem lévő. :U

    Ha szerinted minőségibb időtöltés várni a vonatra 10 percet mint olvasni, tájékozódni, keresgélni, akkor üldögélj egy fotelban és malmozz az ujjaiddal. :K

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák