Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Peace #3318 üzenetére

    "a karakterek és párbeszédek meglepően kidolgozottak, itt felülteljesített az elvárásaimon"
    Hát... izé... Most belekezdtem a Disco Elysiumba, már másfél órányi játék után is rendesen sokkoló a Starfieldet követően, hogy ilyen írásminőség is létezik még játékokban manapság. A Starfieldnél sokszor olyan érzésem volt, mintha ChatGPT-vel dobálták volna össze, vagy 10 éves gyerekek írták volna. A persuasion minigame különösen kritikán aluli szerintem. A kedvencem az volt, amikor Sam Coe apját kellett meggyőzni a térképekről. Sam: "Nem fog menni, évtizedek óta nem jutok egyről a kettőre apámmal." Én az apjának: "Figyu, ha nem adod ide, akkor csak tovább idegesítelek." "Hm, meggyőztél, tessék." :D És ilyen tucatjával van, az utolsó konfliktusnál is kb. ennyi volt nálam a megoldás. Egyszerűen nincs átgondoltan, logikusan megírva, mondjuk röhögni lehet rajta. :D Van ahol jobb persze, de elég gyengének éreztem az összképet.

    proci985: Ha az Entangled küldetés tetszett, és még nem játszottad, akkor tudom ajánlani a Titanfall 2 Effect and Cause küldetését (meg hát az egész kampányt), érdemes megnézni, milyen is ez az ötlet ütősebb formában. De szerintem is ez volt kb. a legérdekesebb főküldetés a Starfieldben.

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák