Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djpety

    tag

    válasz 0519 #6 üzenetére

    Igen :) Szeretném majd részletesebben is bemutatni (videóval), ezért vártam vele, de akkor leírom röviden, amiket tapasztaltam:

    Szóval nekem a Boost csomagjuk van, ez a legkisebb.

    - Az ígért hardvert megkaptam teljes mértékben.
    - Érzékeny az internet kapcsolat stabilitására nagyon, tehát packet lossos, nagy válaszidős kapcsolatokkal problémásabb lehet, ám 4G-n is még teljesen használható volt (50ms körül)
    - Kábelen 30ms és az alatt már sokkal jobb a helyzet, FPS játékok is bátran játszhatóak vele, az input lag nagyon elenyésző, nem lehet észrevenni. Magasabb ping-nél ez már nem igaz, 40-50 és afölött egyre jobban érződik. Bizonyos játékoknál még ez sem zavaró.
    - 5 GHz WiFi-vel majdnem olyan, mint a kábelen, ha a router stabil. De nyilván a kábel fogja nyújtani a legkisebb ping-et.
    - Végre elérhetőek újra az iOS/Apple TV kliensek. Az Apple TV kliens elég fapados, úgy látszik, mintha a válaszidő is nagyobb lenne vele. iPhone-on viszont teljesen jó és MacBook-on is (ugyanez igaz Windowsra és Androidra is, de azzal nincs személyes tapasztalatom).
    - Kontrollerek átmennek rajta, illetve USB eszközöket is lehet használni, direktbe átadni a Shadow-s gépnek.
    - A gép sávszélje brutális, 1 Gbit le, 100 Mbit fel, és ez a játékok letöltésénél megmutatkozik.
    - Bármit telepíthetsz rá, tehát ha neked van egy ISO archivált játékod, akár azt is. Ezt úgy is megteheted, hogy a gépeden létrehozott torrent fájlt megnyitod azon a távoli gépen, és úgy másolod át. Nyilvános tracker használata viszont nem javasolt.
    - A Shadow PC szokott adni játék kulcsokat is, gyakorlatilag az első két hónapom már megtérült 2 játékkal, ha a jelenlegi teljes árukat nézem, ezek között volt Steam kulcs, vagy a fejlesztő oldaláról letölthető és online aktiválható kulcs is.

    A gép hardvere teljesen kihasználható, tehát amit tud a benne lévő kártya az teljesen a miénk + a streaming (ez minimális terhet ró csak a GPU-ra). Az alap 256 GB SDD kevés lehet némelyik játékhoz, de bővíthető szerencsére. A gép mindig rendelkezésre áll, tehát ha kell 1-2 percen belül elindul, de fél óra inaktivitás után kikapcsol (ha nem fut a Shadow kliens program), tehát nem szerver üzemre van kitalálva.

    Az előrendeléssel kapcsolatban:
    Volt egy kis botrány, mert nem tudják időre teljesíteni az erősebb gépeket. Akik azt rendeltek, nekik is a legkisebb csomagot adják addig, annak a havidíjáért, de a legkisebb csomag elvileg kis várakozással már aktiválásra kerül, és később is lehet bővíteni az erősebbekre.


    Ez pedig a GTA V, kimaxolt grafikával, illetve statisztika 5 GHz-s Wifi-vel.

    https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

Új hozzászólás Aktív témák