Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    válasz Yushchenko #4202 üzenetére

    1: Szombaton Miskolcon járok, és igenis be fogok menni a Media-ba, és lecsekkolom majd a fülest.
    2: A linkre csak annyit, hogy Te is ezt árulod, és pontosan ezzel van nekem a bajom. Azért mert a google ezt hozza ki elsőnek, még nem jelenti azt, hogy ez a tuti befutó. :(
    3: A gyári honlapon valóban csak a 'titanium' fülesnek van fent a képe, de ez nem változtat azon a tényen, hogy az a kép ami a hirdetésedben szerepel messze eltér attól amit ide is belinkeltél SZVSZ! :P Metálszürke színű karika csak a fehéren látható !!!

    Szvsz nem áll szándékomban tölled vásárolni, és nem akartalak égetni. Ha úgy érzed hogy ez ÉGŐ, akkor neked kell javítanod a helyzeten.

    no mod.: részemről nem fejeztem be a posztolást "itt sem" :DD

    Ui.: Ha nem szolgász elég bizonyítékkal annak irányában, hogy az álltalad árult termék 100%osan eredeti, akkor a hirdetésedben fogom folytatni. ;]
    Én megkérdeztem tölled telefonon, hogy pontosan mizu a fülessel. De szerintem nem adtál egyenes választ. Mondtam hogy nem foglalkozok a témával, csak mond meg az igazat.

    Ha esetleg kiderül szombaton a Media-ban, hogy neked van igazad, akkor természetesen MEGKÖVETLEK. :R

Új hozzászólás Aktív témák