Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Celtis #156029 üzenetére

    alapvetően nem volt gondom soha samsung cuccokkal az előző tv-t leszámítva, amivel sikerült belenyúlni... bízok benne, hogy a leendővel nem lesz ilyen felhősödős-csíkozódós-paneles gebasz... (ahogy olvastam, lutri... kétszer csak nem fogok ki rosszat)

    kb féltucat samu telefon megfordult nálunk, egyikkel sem volt gond... szüleimnél még mindig tökéletes a 13éves 40" samsung butatv (amit lecseréltünk a 2év után döglőre) ...monitornak meg még mindig egy 16éves 931bf-et használok, ami akkor került vagy 60ezerbe és azt is túlélte, hogy rászakadt egy polc :DDD ...valahogy így álltam be, hogy "aminek kijelzője van, abból samsung... háztartási gépekből meg indesit... azokkal sem volt eddig bajom"

    ui: ja, amit az előző tv-nél nagyon megszerettem, az a dedikált plex alkalmazás meg a lecsupaszított távirányító, alig 1 tucat gombbal (újhoz is olyan lesz, csak már napelemes verzióban) ...képminősége is tökéletesen jó volt a felhősödésig

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák