Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanek25

    tag

    a rtings.com lassan azt érzem, hogy 'fizetett'en adja a pontokat. Ma fogom visszaküldeni MM-nek a 55q80 -as tvt, ami top tvként szerepelt a pontok alapján:

    negatív:
    - fátyolos a képe, nincs rendes színei, hiába kerestem mindenféle kalibrációs megoldásokat... lehet hogy én vagyok a dummy user, de nem akarok órákat baszakodni egy 400e tvnél hogy 'jól' nézzen ki. A beépített intelligens mód és a 4 különböző opció kb olyan érzést adott, mint egy rossz instafilter. Volt hogy vakítóan fehér volt a fehér meccs közben, néha úgy éreztem, mintha különböző kameraállás képeit egyszerűen nem tudta volna kezelni.

    - 720p borzalmasan kezeli, kb nézhetetlenül összemossa a szineket, cm-nyi pixelekben
    - sport nálam laggolós volt, nem adta a smooth érzést
    - sima youtube videónál mosódott a kép
    - volt olyan 1080p -s videó, aminél nem ismerte fel a hangot... pedig minden más lejátszó/7 éves lg tvm gond nélkül vitte.

    pozitiv:
    - nagyon kézreáll a menürendszere
    - xbox nem laggolt
    - gyors a procija, egyből betölti a menüt, filekat, konzolt
    - minőséginek tűnik kívülről a tv.

    egyszómint100, nem éreztem ezen a tv-n, hogy a következő 5 évre jó lenne nekem, a prémium életérzést meg abszolút nem adta meg, mint ahogy a ratingek alapján gondoltam...
    de ez saját vélemény, igaz hogy nem konstans 4k videót néztem, azzal lehet hogy szépen muzsikál.
    másolnak mi a tapasztalata q80-al?

Új hozzászólás Aktív témák