Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MinotaurLord

    csendes tag

    Hi!
    Én még csak múlthéten vettem meg a telót, nézzétek el noobságom.
    Szal, olyan problémám van, hogy: A Fő memória az 97.27 mb a memória kártyán meg van 15353.09 mb, ez mind szép és jó, de a haverom sem tudott át küldeni 2 zenénél többet mert nem a 16gb-ra teszi hanem a 90mb-ra. Otthon feltettem a telepítő Cd-t és a bátyjám át akart küldeni 196 zenét, persze azt sem a 16gb-ra akarta feltenni magától a teló, szóval hol lehet beállítani, hogy a 16gb-ra tegye fel automatikusan a cuccokat, akár Bluetoothról, akár gépről?

    A másik a legegyszerűbb dolognak tűnik de itt még az sem az,esküszöm de itt még a törlést sem találtam meg (Zenét akartam, és kiírja hogy "Hiba történt").
    Hogy ha valaki részletesen le tudná írni ezeket, megköszönném.

  • MinotaurLord

    csendes tag

    válasz kyru74 #8886 üzenetére

    Kösz megvan. Csak már nem volt türelmem, és formáztam a memória kártyát, hogy letudjam törölni a nem kívánt zenéket, most meg a nyelvet nem találom, ezt még belehet állítani valamilyen menün belül, és ha igen akkor hol?, vagy telepítésnél kelett volna még :F
    Ja igen, ez hülyeség volt újra formálni a kártyát, de mivel nem tudtam törölni mert kiírta hogy "Hiba a fájl törlésnél". :W
    Arra is gondoltam hogy menün belül sem lehet törölni csak TC-ről vagy a Samsung telepítőjénél?
    Előre is thx.

  • MinotaurLord

    csendes tag

    Helo!
    Már egyszer válaszoltak nekem erre a kérdésre, de nem sikerült.
    Szóval, a Bluetooth-ról lenne megint szó, a küldés-fogadás témáról.
    Múltkor így írta le valaki a beállítást:(angolul mondom mert nekem elveszett a magyar nyelv.)
    Menü-->Favorite Setting-->All Settings-->USB Connection Mode-->Mass Storage--> és alatta a MyStorage-t kiválasztani.
    Ezt mind meg is csináltam, de span megint átakart küldeni zenét, és küldés küzben kiírja állandóan, hogy kritikusan kevés a memória. Nekem így néz ki kb:
    ez a Main Memory:
    Storage: Program:
    Total: 90.63MB Total: 97.27MB
    In use: 56.03 MB In use: 44.52MB
    Free: 34.60 MB Free: 52.75MB

    Storage Card:
    Total storage card memory: 15356.00MB
    In use: 3.19 MB Free 15352.81MB

    My Storage>
    Megköszönném, ha valaki eltudná magyarázni ennek beállítását, hogy ne a 90MB-ra próbálja küldeni, hanem a 16GB-ra. Sorry a pancserkodásért, nem rég óta van meg az Omnia.

  • MinotaurLord

    csendes tag

    A másik nagy gondom, mikor még volt magyar nyelv, azelőtt átküldött haver 2-3 zenét persze azt a 90MB-ra tette és kb 3MB volt szabad utána belőle, és állandóan kiírta hogy" Kritikusan kevés a memória" ezt meguntam, és próbáltam törölni azt a 2-3 zenét, de azt sem engedte, kiírta: "Hiba történt"és nem törőlte. EZ már rajtam szárad vagy túl Noob voltam, vagy valami beállítás, vagy nemtom, de formáztam a 90MB-os memóriát, hogy törölhessem a zenét.
    Ez mind szép, és jó de lett ennek hátul ütője, azaz eltünt a magyar nyelv, kerestem mindenhol, de én nemtaláltam semmi magyar nyelv beállítást, Pls írjátok le hogy mit kell csinálni, hogy magyar legyen mert nekem az angol nem "hazai pálya".
    Előre is Thx.
    MinotaurLord.

Új hozzászólás Aktív témák