Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #34692 üzenetére

    Jol mondod, engem is a lerombolt amerikai emlekmuvek fogtak meg, az egyszeruen csodalatos, ahogy kinez, ezt a dolgot mar nem tudja felulmulni a Stalker, mivel vegulis az nem is post apokaliptikus, hanem inkabb jelenkor, es a post apokaliptikus vonasok csak a Zonara korlatozodnak.
    De vegulis epp ez, ami erdekes a Stalkerben, hogy azt hiszem, mindannyian ateltuk az esemenyt.
    Gondolom amikor a ShoC-ben elertel az eromuhoz, eszedbe jutott, hogy annak idejen jodtablettakkal tomtek minket (ha vagy annyi idos, vagy idosebb mint en), epp hogy betoltottem a 8at, amikor maris tukmaltak rank a tablettakat, asszem aznap meg a sulibol is haza kellett menni :D
    A Metro Exodus a YT videok alapjan inkabb olyan lesz mint a Crysis, azaz hiaba nagyobb a palya, szinten csojatek, mert ha elersz bizonyos helyszinekre, akkor jon egy video, es maris nem koricalhatsz tobbe az adott palyan...Az uj Falloutra kivancsi vagyok, a Fallout 4-et nem nagyon dicserik, habar emlekszem, hogy a Turul modos tarsam xFreex nagyon nekifekudt annak idejen.A Fallout Las Vegas nekem nem jott be valamiert, valahogy nem tetszett a tortenet, el is akadtam vele a csilivili Las Vegasban, ahol idegesitett az a frakciohaboru a kaszinok kozott (nem ertettem szinte semmit belole), es emlekszem, hogy az utolso mentesem epp a Gat korul volt, de meguntam es nem veseztem ki azt a szalat, ugyhogy nem tudom mi a jatek vege, habar sejtem, mert olvastam rola.
    Nem jatszodtam meg a Fo4-el, de ha megtennem, akkor tuti mindenhol szetneznek a legelso jatekban, es akkor nekem nem lenne gond azt a bizonyos kristalyt megtalalni, viszont a F3-ban kisse tullottek a celon a sok haszontalan kacattal is (reszben, mert a kacatot fel tudod hasznalni a szemetveto fegyverhez), reszben idegesito volt, hogy akarhova mesz, csak 5-10 fele limlom van mindenfele :)
    A Steam fiokkal nem is ez a baj, hanem hogy annak idejen mondjuk 2012-13-ban a melos e-mailt hasznaltam erre a celra, de az azota megszunt vagy ilyesmi, kozben atallitottam egy uj gmail fiokra, aminek elfelejtettem a cimet, vagy a jelszavat, es emiatt minden osszekeveredett, mar nem is emlekszem, hogy hogyan es miert.
    Majd egyszer talan sikerul kibogoznom :)

Új hozzászólás Aktív témák