Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Erdő #31977 üzenetére

    Próbáltam újrarakni is, illetve muszáj volt, mert addig peccseltem, hogy egyszer csak behalt a játék, és újra kellett tennem - de ugyanaz a gond maradt. Ha sose játszottam volna az SGM-el, akkor azt mondanám, hogy ez is egy valami "húzás", csakhogy most játszom ezzel azt hiszem harmadszor, és eddig sose tapasztaltam ezt a - mondhatom most már hogy - hibát. Közben elindítottam azt a Lost Soul-t, és az első cordoni bunyó után annyit mondhatok róla, hogy ez lényegében az SGM 2.2 tuningolt változata, ami tartalmazza az összes látvány csomagot és még valamit, mert a zsákomban találtam egy olyan dolgot is így startból, ami az alap SGM-ben nem volt benne. Mellesleg a magyarítás se talál hozzá, úgyhogy valami plusz mégis csak van benne. Mivel úgysincs más új mod, amivel el tudnék szórakozni hébehóba a szabad időmben, úgy döntöttem, hogy végigviszem a Lost Soul-t, és hagyom a másikat a francba. Amúgy is voltak dolgok, ami miatt újra akartam kezdeni a játékot - pld. az, hogy itt be lehet-e állni a banditákhoz Zatonon, mielőtt a tiszt úr a Skadovszkon kinyíratná velem őket. Úgy, mint a Diverzánsban. Azt már tudom, hogy a zsoldosokhoz Jupiteren be lehet állni, csak más a feladat, amit adnak.

Új hozzászólás Aktív témák