Hirdetés

2017. július 25., kedd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-07-07 12:01:10

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22001) Alienhun79 válasza kislaki92 (#21998) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Parancsolj [link]
Misery + SGM Catalysm

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#22002) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22001) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

köszönöm! te gyűjteményed? :D kár,hogy csak 100kb/s-al jön! de holnapi program meg van...meg úgy az egész havi...:Dcsak legyen stabil :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22003) pvtneo válasza Alienhun79 (#22001) üzenetére

pvtneo
(lelkes újonc)

Meddig él ez a link ? Asszem letöltöm a ZINTERNETET :D

(#22004) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22002) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Nem, Davidé a modbről. [link]

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#22005) Alienhun79 válasza pvtneo (#22003) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Sokáig, így tőccsed.

tesztoszteronstalkerista

(#22006) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22004) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

jah ezt már láttam!ügyes a srác! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22007) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22006) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Igen, ha jól emlékszem ő segít Robber Baronnak a módolgatásban, ebben [link] :R

tesztoszteronstalkerista

(#22008) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22007) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

fúú..ez nagyon nagy lesz!:DD

(#22009) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#21991) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Mindent ertek.Ugy van ahogy Aarpok mondja, a Sotetvolgyve egy kuldi kapcsan tudsz atmenni, a terkapu a nagy kővájó alatt lesz.Agropromra nem emlekszem, viszont mintha az Enotban is at tudtal volna oda menni valami miatt, mar nem emlekszem pontosan.
Sajnos akkor az ilyen 1 loves, puff az nem jon be nekem.Kivetel ha keves benne a szorny es ellensegs sztalker/bandita/katona, mert akkor ugy meg van ertelme.
En neztem Misery videot, de az talan csak a simma Misery volt ? Fene tudja, a Kisorias kb 2 tar 7,62-es loszertol kifekudt.

(#22010) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#22009) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Hát valamit akkor el baltáztam, hm ez van ha angolul viszem végig. Nálam nincs semmi a kőfejtőben a gép alatt, ki hagytam egy két küldit tuti :(((

tesztoszteronstalkerista

(#22011) dodopek válasza Alienhun79 (#22010) üzenetére

dodopek
(PH! addikt)

Agropromba egy térkapun keresztül tud átmenni, ha jól dereng, az északi fennsíkon, a helitől nem messze...

(#22012) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#22010) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Csak akkor lesz ott amikor a tudos vagy ki ertesit, hogy valamit kell csinalni...megjelenik a kepernyo bal felen a szoveg.De ez csak a vege fele lesz, ugyhogy ne siesd el, csinalgassad a kuldiket a tudosoknak.
Mar nem tudom mi kell hozza hogy aktivalodjon a dolog.Amikor aktivalodik, csak akkor jelenik meg a gomb, es asszem hogy a "mittudomenmilyenfajta" detektor kell a kezedbe legyen.

(#22013) Alienhun79 válasza dodopek (#22011) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Az meg van Dodo, ami a kotró gép alatt van, a térkép jelöli csak nincs ott :U

tesztoszteronstalkerista

(#22014) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22013) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

vedd elő azt a detektort tényleg amit Anto mondott...egy prototípust...:)a tudósok adták/adják egy küldihez.amikor a szolgálatosok bent ragadtak egy téranomáliában

(#22015) Alienhun79

Alienhun79
(fanatikus tag)

Akkor így süti :B

Jobbra mellette, a másik sárga speciál detektor, próbáltam azzal is.

tesztoszteronstalkerista

(#22016) kislaki92

kislaki92
(senior tag)

skacok ez nem tudom mért van ... de csak itt a stalkerben...dx 10 dx 11ben ott van az a baszom fehér pöttyös négyzet a jobb alsó sarokban...és rohadt zavaró...valaki?valamit esetleg?

(#22017) ReznovMan

ReznovMan
(lelkes újonc)

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl AMK Mod... valaki játszott már vele?
?

Az a szabadság, fiacskám, ha sohasem kell bocsánatot kérned!

(#22018) kekeeci válasza kislaki92 (#22016) üzenetére

kekeeci
(senior tag)

Hol? Mert nem látom a képen.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#22019) kislaki92 válasza kekeeci (#22018) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

itt úgy kaptam le,hogy halvány...ha jobban megnézed ott van az a négyzet..ahol az alapjátékban az életerő mg ezek voltak!

(#22020) kislaki92 válasza kislaki92 (#22019) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

+ még ha dx 10 vagy 11-et beállítom rámegyek,hogy betöltés és kb 2-3 percig csak áll egy helybe...

(#22021) Aarpok válasza Alienhun79 (#22015) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Addig inaktív az átjáró amíg az értesítés az SSU főhadiszállásról meg nem érkezik.Ez a Geo 2 ből való értesítés,de ugyan ilyen az összes sgm2.2 - ben és gondolom 2.1 - ben is:

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#22022) Antonius1978 válasza Aarpok (#22021) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Nos erre az uzenetre gondoltam en is.Amig nem jon ez az uzenet, addig a terkapu nem jelenik meg a kotrogepnel.Tehat ha az uzenet elott mesz oda, nincs ott semmi, mert csak a kuldetes utan helyezi oda a skript.

(#22023) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22015) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

működik a hun hozzá! :D

(#22024) Alienhun79 válasza Aarpok (#22021) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Hát sajna nem kaptam ezt az üzenetet, :O :O

tesztoszteronstalkerista

(#22025) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22023) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Helyes, rohadjon meg újra kezdem :o

tesztoszteronstalkerista

(#22026) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22025) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

orosz verziót nyomtam fel...mert tegnap este 99%-nál elment a net :(
de egy printscreent csinálnál a főmenüdről?

(#22027) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#22025) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Ne kezdd ujra, mert lehet hogy nem csinaltal meg valami olyan kuldetest amit kell, es azert nem indul a szkript.Tegyel be 1 kepet, hogy milyen kuldetesek aktivak jelenleg, es hogy a tudosoknak mifele kuldeteseket hajtottal vegre, mert ha jol emlekszem, akkor a tudosoknak mindent vegre kell hajtani...

[ Szerkesztve ]

(#22028) shield válasza kislaki92 (#22023) üzenetére

shield
(Topikgazda)

Melyik modról és fordításról van most szó?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://stalkermods-hun.atw.hu/ esetleg a http://stalker.esy.es/

(#22029) kislaki92 válasza shield (#22028) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

misery 1.0+sgm 2.1 .működik az sgm 2.2-es honosítás...legalábbis működött vele

(#22030) kekeeci válasza ReznovMan (#21974) üzenetére

kekeeci
(senior tag)

Sikerült megoldanod?

Én a '_bin_olr_' mappában levő 'fsolr.ltx' fájlban írtam át erre:
"$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\"
aztán a játék mappájában létrehoztam a gamedata mappát, és mehettek bele a cuccok.

Egy minimoddal kipróbáltam, és működik. :C

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#22031) kislaki92 válasza kekeeci (#22030) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

legyen szerencsétek!amúgy ügyes! :D

(#22032) pvtneo válasza Alienhun79 (#22005) üzenetére

pvtneo
(lelkes újonc)

Valamiért mindig bekrepál a linked :( Olyan 50 %-nál összeomlik a böngésző, nem tudsz valamit javasolni ?

(#22033) Alienhun79 válasza pvtneo (#22032) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Ha erről van szó [link] akkor nálad van a baj, mert nálam stabilan leszedi 27 perc alaltt 700-800 kb/s-el

tesztoszteronstalkerista

(#22034) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#22027) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Hm, szerinted :N

Általában kifilézem a módokat, de lehet valami kimaradt :U

KISLAKI92 így gondoltad ?

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#22035) kislaki92

kislaki92
(senior tag)

Alienhun79
nekem ilyen csúnya...xD majd lecserélem...meg életerő hudom sincs :D

[ Szerkesztve ]

(#22036) kislaki92 válasza kislaki92 (#22035) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

nah para....

(#22037) pvtneo válasza Alienhun79 (#22033) üzenetére

pvtneo
(lelkes újonc)

A Shoc-os AMK akad meg mindig, a Doom's-ot például szépen leszedte :/

(#22038) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22035) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Érdekes :Y , véletlen nem a sima 2.1-t töltötted le ?

tesztoszteronstalkerista

(#22039) Alienhun79 válasza pvtneo (#22037) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Nálam ezerrel jön, én Gugli Krómot használok, ami teszi a dolgát ;)

tesztoszteronstalkerista

(#22040) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22038) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

a.a a leltáram meg miserys

(#22041) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22039) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

most a te verziódat is megprószálom...mert ez az orosz volt...és mivel hunosítás működött vele nem foglalkoztam vele:)mindjárt kiderül

(#22042) Alienhun79

Alienhun79
(fanatikus tag)

Nem semmi ez a grafika [link], ha egyszer Dezodorék alá tolnák a Lost Alphának, tuti behubesza :K :K

tesztoszteronstalkerista

(#22043) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22041) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Biztos jó lesz, ha disznót látsz akkor "fuss Forrest fuss" :N

tesztoszteronstalkerista

(#22044) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22042) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

nem semmi! szeressük a skyrimet! egyébként ez már jobban tetszik! viszont a honosítás ezzel nem működik...:( lost alpháról amúgy valami hír? remélem meg kell venni ! ::D örülnék lemezes változatnak! :)
és amúgy köszi a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

(#22045) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22043) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

működik! csak az előző verzióból a mentésemet akartam betölteni! tökéletes a magyarítás hozzá! lehet ide az összefoglalóba ki kéne dobni nem?

(#22046) Antonius1978 válasza Alienhun79 (#22034) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Hmh, latom, hogy mar megtortent a kivonas, mert csak a zombis kuldetes maradt ?
Akkor szerintem valami elmaradhatott, vagy valami hiba folytan valami nem tudott elindulni, de az is lehet, hogy meg elindulhat.Lam menj a tudosokhoz, mert az is megtortenhet, hogy a kivonulas utan kapod a kuldetest, habar en nem igy emlekszem.De azert meg megprobalhatod, menj el a tudosokhoz, lam mifele kuldetest akarnak adni, ha akarnak egyaltalan.

(#22047) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22034) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

Bagoly az elején nálad is ilyen szegényes volt? :DD

(#22048) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#22046) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Okés megprószálom, hátha van remény.

tesztoszteronstalkerista

(#22049) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22047) üzenetére

Alienhun79
(fanatikus tag)

Igen nálam is ilyen volt. Én elkezdtem rejtekhelyeket és sgm rejtekhelyeket kipucolni, abban voltak jó cuccok, néz be minden fű alá megéri, ezt imádom az sgm módokban.

tesztoszteronstalkerista

(#22050) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22049) üzenetére

kislaki92
(senior tag)

jaja! adja! meglepődtem mikor mentem smaragdba aztán egy rakéta a fejem mellett elrepült és becsapódott.Dmeg mikor bementem az egyik kis kunyhóba aztán átdobott egy anomáliába a szennyvíztisztító mellé! :D meg alapból tetszik a misery grafikája! szóval ez a mod nagyon adja!köszi! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.