Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Aarpok #10009 üzenetére

    Nos az en AKSM-em vagy mi a csuda a neve, amit az elejen kapunk, en azt kedveltem meg :)
    1 szepseghibaja van csak, hogy nem lehet tavcsovet szerelni ra, esetleg egy lezeres celzot, de az engem valahogy idegesit, sokkal jobban lovok ha a sajat celzorendszeren at kukucskalok, csinaltam jopar fejlovest vele.Es a mocsarbol mar teljesen felfejlesztve hoztam at, szep volt a programozotol hogy megengedte hogy teljesen felfejlesszuk :)
    Az AKM es AK 103 epp 1 hajszalnyival sebez tobbet, de az is lehet hogy csak azert, mert hozzajuk mar kaptam kezikonyvet.

    Tetszik meg a dobtaras 7,62-es geppuska is, 75 loszerrel.
    Hasznal valaki geppuskakat ?
    Pl SAW, vagy M60 ? Az M60 lehet a legdurvabb, de nem tudom hogy ki tudja felfejleszteni...mintha Kardan tudna, de lehet a dobtaras 7,62-essel keverem...

    Melyik a simma AK Tactic ? Nem is emlekszem ilyen nevu fegyverre ? Az a fos-zold szinu :), vagy melyik ?

    UI : akkor jo ha az alap helyen van, egyik stalker azt mondta, hogy Pripjatyban az oriaskereknel, es mivel a szerszamok tekinteteben is jo helyet adtak meg a stalkerek, gondoltam hogy talan ott lesz, de az alap jatekban nem lehet odamenni asszem.
    Aha, 10 ezredik HSZ, es meg jopofaskodtam is :)
    Ha nekem is lesz olyan torkesem, en tuti hogy szalonnat fogok enni vele :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák