Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faradit

    újonc

    válasz qqzs #9 üzenetére

    Hátsóket (két önálló részben), a bejárati oldalkert (keskenyebb hosszú) , na meg az előket (szintén szabálytalan) amit egyben kellene nyírnia. Igaz összesen csak 300 m2. Hogyan is teszi ezt random módban? Én ezt nem tudom elhinni, hogy működhet. Egy szabályos négyszögletes gyepen bizti semmi gond, de mikor szabálytalan ráadásul elnyújtot formát kell nyírnia. Hát azért erre nagyon kíváncsi volnék.
    De sajna nem igen ad senki tapasztalatot, ezek serint csak Te vetted a fáradtságot rá.
    Még egy kérdés. A géphez adott 100 m. határolókábel rövid, még 25 m. kellene hozzá. Ehhez meg kell venni egy újabb tekercset közel 20 ezerért? Olvastam, hogy sima 1-es 1,5-ös részkábellal is működik, és felesleges hozzá a gyárilag adott. Csak a gyárihoz lehet-e simát toldani, vagy az egésznek sima kábelnek kell lenni?
    Hát még mindig nem sikerült meggyőznöm magam a vásárlással. Na meg sajnos másnak sem igazán.
    Ja és nem gps hanem gsm modemet írtam, azaz nem műholddal, csak a teló hálózaton kommunikál a mobillal.
    Azért kíváncsi volnék a nyírandó felületek formájára, mert egy sima négyszögletessel elhiszem, hogy rendesen működik.

Új hozzászólás Aktív témák