Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz captainnemo #5768 üzenetére

    Szerintem régebben is beszéltünk erről, hogy az fcc képein ott van az infra a miboxS -en is, ahogy a mibox3-on is. Az a fekete, két bütykös dolog a középső fehér led mellett. :U

    Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy szoftverben nincs használva, de nagyon meglepne. Pláne mert a xiaominak is van infrás okos otthonos irányító hubja, amivel a többi eszközét is lehet vezérelni online.

    De nagyon egyszerű, ha valakinek van olyan távirányítója, amihez van xiaomi profil, akkor beállítja és kipróbálja. Vagy, ha olyan telefonja van, aminek van infra portja, akkor arra a mi távirányító alkalmazással is kipróbálható. A mibox3-mal néha használom a mi a2 telefonommal.

    Ha jól tudom az AV port az, ami különbözik a nemzetközi és kínai verziók közt. A nemzetközin analóg hang + optikai mini toslink van. A kínai változatokon meg analóg hang + kompozit.

    (#5769) <Adamsky>
    úgy, hogy mivel van infra vevője jó eséllyel úgy működik, mint a mibox3. A régi, gombelemes infrás xiaomi táirányítókkal is tud működni, vagy valamelyik olcsó infrás másolattal, amit ebayen árulnak. A lényeg, hogy olyan kódot küldjön a táv, amit a box vár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák