Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Glenda

    addikt

    válasz GeryFlash #80 üzenetére

    Na azért. Ezek közül sok Gates idejében vagy még a tervezőasztalon se létezet, vagy még nem futottak be.

    Ami pedig azt illeti hogy viselkedik, milyen az előadásmódja, szerintem laza és közvetlen. Valószínű a geekeket nem tudja megfogni (őket Soma, ScottGu, Hanselman, Russinovich, Hejlsberg meg Belfiore fogja meg), de egy keynotenak nem is az a célja.

    Hozott hibás döntéseket, tény. Amikor elkezdte a Microsoft vezetését viselkedni sem tudott (szék hozzávágása a fiatalemberhez felmondás után, a Linuxos nyilatkozatok), de megnyugodott, vagy megtanult viselkedni.

    A Vista utáni káoszt is helyesen kezelte le.

    Amennyire én tudom, eltávolítani szinte lehetetlen, mivel Gates legjobb barátja és esküvőtanuja. Aki pedig a Microsoftnál szembe akar menni Gates-szel, az nem százas.

    Csináltak ketten több olyat ami egyeseknek meredek lehet. Szerintem meg pont ettől nem lesz a Microsoft egy "öltöny-nyakkendős", begyöpösödött cég. Az IBM is brutális cuccokat csinál, mégis az emberek az Applet tartják lazábbnak, Jobs stílusa miatt. A világ már nem az, ami régen volt, a Microsoftnak is haladnia kell; el kell veszíteniük az "enterprise first" imidzsüket és "consumer first" céggé kell válniuk. Ezt Ballmer zseniálisan csinálja.

    Egyébként ő is tisztában van vele, hogy röhögnek rajta, ő is röhög magán. Ez így a jó.

    from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

  • GeryFlash

    veterán

    válasz GeryFlash #89 üzenetére

    szerk: nem google+ hanem google drive

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák