Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Yany #74 üzenetére

    Lehet, hogy túlzónak hatott a hozzászólásom, nem annak szántam. Szerencsére nem vagyok audiofil, de a tisztán, dinamikusan megszólaló zenét, filmet, játékot szeretem. Az első kategóriába nálam egy jól kódolt mp3 is belefér, mindemellett egy néhány tízezres, okosan kiválasztott rendszeren már hallani a különbséget a kártyák között. Azon a véleményen vagyok, hogy elérhető az a szint, ahol már megéri a külön kártya, az ilyen lapok célközönségének meg pláne elérhető, csak - nem bántásból írom - sok esetben igényük nincs rá.

    Igazad van abban, hogy a hangos PC mindennek ellensége. Ezért használok egy erős felső-közép kategóriás gépet, amelyik játékok alatt sem vall szégyent, de még eredményesen el lehet csendesíteni. A hűtőcseréken kívül pl. bepakoltam az íróasztalom erre kialakított rekeszébe, egy ajtó mögé. Még bőven lesz mit alakítani rajta, de már így is alig hallom, s számomra ez az összeállítás zene, film és játék alatt is nagyobb élményt biztosít, mint sok jelentősen drágább, de aránytalanul összeállított gép.

    Vistaboy:

    Valakinek semmi baja vele, valaki pedig máig átkozza a drivereket. Olyan tapasztalatokat szereztem, hogy sajnos az utóbbihoz állok közel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák